X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Diament Trójki dla Janusza Głowackiego!

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2013 14:21
W 2012 roku po raz pierwszy wręczona została nagroda specjalna Talentów Trójki - Diament Trójki. Po raz pierwszy otrzymała ją jedna z najznakomitszych polskich aktorek - Krystyna Janda. W tym roku przyznamy ją pisarzowi Januszowi Głowackiemu.
Janusz Głowacki w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej
Janusz Głowacki w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki OsieckiejFoto: Andrzej Bołdaniuk

Janusz Głowacki to prozaik, dramatopisarz, felietonista, scenarzysta, laureat licznych nagród. Ma za sobą emigrację, ale kilka lat temu powrócił do Warszawy, gdzie się urodził. W 2004 roku ukazała się jego autobiograficzna książka zatytułowana "Z głowy". Po sześciu latach została wydana książka swoiście korespondująca z poprzednią - "Good night Dżerzi".

Trójka od lat śledzi twórczość autora "Wirówki nonsensu".  Oba wcześniej wspomniane tytuły zostały przez nas zrealizowane w wersji dźwiękowej.

Zobacz wideo z benefisu Janusza Głowackiego w Trójce >>>

Rozstrzygnięcie konkursu i gala wręczenia nagród odbędą się 20 czerwca w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Galę poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Ryszard Jaźwiński. Podczas uroczystości wystąpi zespół UL/KR.

Znamy finalistów tegorocznych Talentów Trójki >>>

Zobacz więcej na temat: Janusz Głowacki Talenty Trójki

Czytaj także

Diament Trójki dla Krystyny Jandy

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2012 17:01
26 czerwca podczas gali wręczenia nagród w konkursie Talenty Trójki po raz pierwszy Kapituła Konkursu przyznała nagrodę specjalną - Diament Trójki. Otrzymała ją jedna z najznakomitszych polskich aktorek - Krystyna Janda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielkie Splendory wręczone!

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 16:30
Nagrody Teatru Polskiego Radia powędrowały w tym roku do Magdaleny Zawadzkiej, Ireny Jun, Janusza Głowackiego oraz Piotra Mossa. Uroczysta gala odbyła się w Studiu S-2 Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Danuta Szaflarska i Janusz Głowacki laureatami "Gustawów"

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2013 16:42
Danuta Szaflarska została wyróżniona za całokształt twórczości, a Janusz Głowacki za "twórczość dramaturgiczną oraz wkład w upowszechnianie polskiej kultury na świecie”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znamy finalistów Talentów Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2013 11:02
Przez trzy tygodnie będziemy prezentować sylwetki finalistów Talentów Trójki, a 20 czerwca spotykamy się w studiu im. Agnieszki Osieckiej na uroczystej gali, podczas której poznamy laureatów konkursu.
rozwiń zwiń