Premiera książki "Biuro Myśli Znalezionych" w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2013 14:11
Już w najbliższy piątek (14 czerwca) – w porannej audycji "Zapraszamy do Trójki" - o książce Marcina Zaborskiego będą rozmawiać Michał Nogaś i Wojciech Mann. Zapraszamy do wysłuchania recenzji w cyklu "Trójkowy Znak Jakości". Początek o godzinie 7:45. Będzie można wtedy zdobyć pierwsze premierowe egzemplarze książki!
Marcin Zaborski
Marcin ZaborskiFoto: Wojciech Kusiński/ Polskie Radio

/

Z kolei w sobotę (15 czerwca) Marcin Zaborski spotka się z Czytelnikami. Będzie podpisywał książkę w czasie Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, organizowanego tym razem na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zapraszamy do odwiedzania namiotu Agencji Muzycznej Polskiego Radia, w którym między 12:00 a 14:00 pojawią się też inni dziennikarze Trójki - Marek Niedźwiecki i Marcin Gutowski.

Książkę "Biuro Myśli Znalezionych" będzie można również zdobyć słuchając Trójkowych audycji w kolejnym tygodniu - od poniedziałku do piątku (17-21 czerwca), a także specjalnego wydania programu "Z najwyższej półki" w ostatnią niedzielę miesiąca (30 czerwca) po godzinie 21. Przypomnimy wtedy wybrane fragmenty rozmów z bohaterami cyklu Marcina Zaborskiego.

Obejrzyj spotkania w "Biurze Myśli Znalezionych" >>>

/
Zobacz więcej na temat: KSIĄŻKA Trójka

Czytaj także

Olga Krzyżanowska: wojna zawsze zostawia ślad, i dobry, i zły

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2013 17:00
– Zły, bo jest straszna, ale dobry, bo człowiek rozumie, że nie jego osobiste sprawy, nie jego wygoda, dobry humor, czy zdrowie się liczą. Że jest jakaś siła, która jest ważniejsza. Ta siła jest i zła, i dobra – mówiła w "Biurze Myśli Znalezionych" Olga Krzyżanowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O. Jan Góra: młodzież była moim niechcianym dzieckiem

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2013 20:00
- Robiłem doktorat, kiedy nagle zostałem odwołany z Warszawy do Poznania do pracy z uczniami szkół średnich. To było upokarzające - mówił w "Biurze Myśli Znalezionych" ojciec Jan Góra.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Biuro Myśli Znalezionych" - kolekcja niezwykłych myśli przelana na papier

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2013 15:38
Książka "Biuro Myśli Znalezionych" to zapis rozmów, które Marcin Zaborski prowadzi w swojej autorskiej audycji na antenie radiowej Trójki. Bohaterowie tych spotkań to twórcy, artyści, byli politycy, działacze społeczni i dziennikarze.
rozwiń zwiń