Dzień z Trójką w Darłowie. Zobacz galerię zdjęć!

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2013 16:33
Wakacje to w Trójce czas na spotkania ze słuchaczami na licznych festiwalach. Po Open’erze kolejną nadmorską imprezą z Programem 3 jest Festiwal Media i Sztuka w Darłowie. 12 lipca był "Dniem Programu 3" na festiwalu.
Audio
  • Dzień z Trójką w Darłowie (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Marek Niedźwiecki, Elżbieta Walendzik i Michał Olszański w Darłowie
Marek Niedźwiecki, Elżbieta Walendzik i Michał Olszański w DarłowieFoto: Fot.: Gabriela Darmetko

Festiwal Media i Sztuka w Darłowie to trzydniowe wakacyjne spotkanie publiczności z gwiazdami mediów i sztuki. Piątek, 12 lipca był "Dniem Programu 3"-  od godziny 11.00 do 22.00 uczestnicy mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi Trójkowymi dziennikarzami.

W Darłowie pojawili się m.in. Katarzyna Kłosińska , która prowadziła spotkanie pt. "Co w mowie piszczy”. Trójkowa językoznawczyni rozmawiała z prof. Jerzym Bralczykiem i Michałem Ogórkiem. Z kolei Michał Olszański spędził "Godzinę prawdy" z mistrzem olimpijskim, Włodzimierzem Lubańskim.

Marek Niedźwiecki opowiadał o fenomenie Listy Przebojów Programu Trzeciego oraz prezentował fragmenty audycji, a z kolei Piotr Baron podzielił się swoimi fascynacjami muzycznymi podczas spotkania, które poprowadzi Andrzej Mielcarek.

Dyrektor Programu 3, a jednocześnie wieloletnia dziennikarka Trójki, Magda Jethon opowiadała Cezaremu Łazarewiczowi oraz zgromadzonej publiczności o fenomenie rozgłośni z Myśliwieckiej. Po południu Hirek Wrona zdradził w rozmowie z Pawłem Sito, skąd wzięła się jego fascynacja polskim hip-hopem.

Na żywo z Darłowa były także nadawane audycje muzyczne, m.in. "LP Trójka" (piątek, godz. 9.00 - 12.00), którą poprowadził Piotr Baron. Marka Niedźwieckiego można było posłuchać i… zobaczyć podczas "Listy Przebojów Programu Trzeciego" (piątek, godz. 19.00-22.00). W sobotę 13 lipca zapraszamy na "Markomanię” prosto z Darłowa (godz. 10.00-12.00).

Nasi dziennikarze spotykali się ze słuchaczami w namiocie spotkań przy terminalu sztuki w Darłowie w porcie, ul. Kotwiczna. Podczas festiwalu swoją działalność prowadzi również Trójkowy sklepik, tzw. "Sklepik Walendzik” .

Czytaj także

"Wakacjo Leggins" - nowy letni cykl w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2013 17:21
W pierwszy lipcowy poniedziałek w porannym "Zapraszamy do Trójki" startuje nowy letni cykl audycji, zatytułowany… "Wakacjo Leggins".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Letnia ramówka Trójki: nowości i jeszcze więcej kultury

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2013 07:48
Od lipca zapraszamy m.in. na nowe cykle muzyczne, relacje z najważniejszych festiwali i na więcej spektakli na "Scenie Teatralne Trójki”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka w podróży, ruszamy i zapraszamy!

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2013 10:15
W wakacyjne piątki zapraszamy na nowy program o podróżach, przygodach, wyjątkowych miejscach, wyczynach i ludziach ciekawych świata.
rozwiń zwiń