"Nowe Horyzonty" na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2013 10:18
Po raz kolejny radiowa Trójka zaprasza miłośników kina na prawdziwą ucztę. Od 18 do 28 lipca Program 3 relacjonować będzie najważniejsze wydarzenia 13. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty. Stacja od lat jest patronem medialnym tego wydarzenia.
Fragment plakatu festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty
Fragment plakatu festiwalu T-Mobile Nowe HoryzontyFoto: T-Mobile Nowe Horyzonty/ mat. prom.

Przez cały czas trwania festiwalu we Wrocławiu będą wysłannicy Trójki: Ryszard Jaźwiński i Michał Nogaś. Dzięki audycjom, nadawanym z Teatru Lalek i Arsenału, miłośnicy Nowych Horyzontów będą mieli okazję poznać gości imprezy, usłyszeć pierwsze recenzje zaprezentowanych filmów i relacje z koncertów, które odbędą się na scenie muzycznej. W studiu Programu 3 pojawią się najwybitniejsi twórcy światowego kina.

Nadchodzą Nowe Horyzonty! Oto przewodnik Trójki po festiwalu

Ryszard Jaźwiński zaprasza na specjalne wydania "Trójkowo, filmowo” (21 i 28 lipca o godz. 14.05) i "Klubów Trójki” (23 i 25 lipca o godz. 21.05), a Michał Nogaś na "Radiowy Dom Kultury” (20 i 27 lipca, godz. 12.05). Relacje z „Nowych Horyzontów” pojawią się na antenie Programu 3 także w audycjach "Do południa, "Fest Program, "Zapraszamy do Trójki” i w serwisach informacyjnych.

Zobacz więcej na temat: FILM Nowe Horyzonty Wrocław

Czytaj także

Nadchodzą Nowe Horyzonty!

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 07:00
W czwartek 18 lipca zaczyna się we Wrocławiu 13. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty. To będzie wielkie, 11-dniowe święto miłośników kina. Jak przed rokiem – podpowiadamy, na które filmy warto zwrócić uwagę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mike Patton i Tomahawk na T-Mobile Nowe Horyzonty 2013

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 10:10
- Od dawna nie pojawiły się na scenie muzycznej takie osobowości jak Tom Waits, Nick Cave, czy Bob Dylan. Tym bardziej cieszymy się, że zagra we Wrocławiu Mike Patton, który niewątpliwie jest wybitnym artystą i będzie na wyciągnięcie ręki – opowiadał Kostas Georgakopulos.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Francuski neobarok i zdobywca Złotej Palmy na T- Mobile Nowe Horyzonty

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 15:46
Już 18 lipca we Wrocławiu rusza największa impreza filmowa w Polsce. W ciągu 10 dni obejrzeć będzie można ponad 350 filmów. O szczegółach mówił w Jedynce Roman Gutek, dyrektor festiwalu T- Mobile Nowe Horyzonty.
rozwiń zwiń