38. Festiwal Filmowy w Gdyni na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2013 14:00
Trójka zaprasza wszystkich miłośników X Muzy do śledzenia audycji i relacji z 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni, święto kina na naszej antenie potrwa od 9 do 15 września.
Fragment plakatu 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni
Fragment plakatu 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni Foto: materiały promocyjne/fpff.pl

Przez cały tydzień z Gdyni nadawać będą Ryszard Jaźwiński, Katarzyna Borowiecka i Barbara Marcinik Wielbiciele produkcji z wielkiego ekranu będą mieli okazję usłyszeć relacje z licznych festiwalowych wydarzeń czy wysłuchać rozmów z gośćmi wydarzenia.

Na antenie Trójki relacje z festiwalu będą pojawiać się codziennie od poniedziałku do piątku (9-13 września) w pasmach: "Do południa" (godz. 10.45) oraz "Zapraszamy do Trójki". Gdyńskiemu świętu kina poświęcone będą także specjalne wydania audycji, nadawane z festiwalowego studia Programu 3: "Klub Trójki" (środa, 11 września, godz. 21.00) i "Trójkowo Filmowo" (niedziela, 15 września, godz. 14.00), których gospodarzem będzie Ryszard Jaźwiński oraz "Trójka pod księżycem”, prowadzona w nocy z 12 na 13 września przez Barbarę Marcinik. Relacje z imprezy pojawią się m.in. w sobotnim "Radiowym Domu Kultury” (14 września, godz. 12.00) oraz w serwisach.

 

Czytaj także

Widzowie Festiwalu Filmowego w Gdyni jak gwiazdy filmowe

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2013 15:00
- W tym roku publiczność festiwalowa będzie mogła poczuć się jak część środowiska filmowego - zdradza Michał Chaciński, dyrektor artystyczny Festiwalu Filmowego w Gdyni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młode kino podbije Festiwal Filmowy w Gdyni?

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 17:30
- Docierają już do nas pierwsze sygnały, że filmy się podobają. "Mazurek" Julii Kolberger zdobył dwie nagrody na Kameralnym Lecie w Radomiu. To bardzo ciekawy film z genialną Kingą Pries i Pawłem Królikowskim - zdradza Kalina Pietrucha ze Studia Munka.
rozwiń zwiń