X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

38. Festiwal Filmowy w Gdyni na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2013 14:00
Trójka zaprasza wszystkich miłośników X Muzy do śledzenia audycji i relacji z 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni, święto kina na naszej antenie potrwa od 9 do 15 września.
Fragment plakatu 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni
Fragment plakatu 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni Foto: materiały promocyjne/fpff.pl

Przez cały tydzień z Gdyni nadawać będą Ryszard Jaźwiński, Katarzyna Borowiecka i Barbara Marcinik Wielbiciele produkcji z wielkiego ekranu będą mieli okazję usłyszeć relacje z licznych festiwalowych wydarzeń czy wysłuchać rozmów z gośćmi wydarzenia.

Na antenie Trójki relacje z festiwalu będą pojawiać się codziennie od poniedziałku do piątku (9-13 września) w pasmach: "Do południa" (godz. 10.45) oraz "Zapraszamy do Trójki". Gdyńskiemu świętu kina poświęcone będą także specjalne wydania audycji, nadawane z festiwalowego studia Programu 3: "Klub Trójki" (środa, 11 września, godz. 21.00) i "Trójkowo Filmowo" (niedziela, 15 września, godz. 14.00), których gospodarzem będzie Ryszard Jaźwiński oraz "Trójka pod księżycem”, prowadzona w nocy z 12 na 13 września przez Barbarę Marcinik. Relacje z imprezy pojawią się m.in. w sobotnim "Radiowym Domu Kultury” (14 września, godz. 12.00) oraz w serwisach.

 

Czytaj także

Widzowie Festiwalu Filmowego w Gdyni jak gwiazdy filmowe

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2013 15:00
- W tym roku publiczność festiwalowa będzie mogła poczuć się jak część środowiska filmowego - zdradza Michał Chaciński, dyrektor artystyczny Festiwalu Filmowego w Gdyni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młode kino podbije Festiwal Filmowy w Gdyni?

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 17:30
- Docierają już do nas pierwsze sygnały, że filmy się podobają. "Mazurek" Julii Kolberger zdobył dwie nagrody na Kameralnym Lecie w Radomiu. To bardzo ciekawy film z genialną Kingą Pries i Pawłem Królikowskim - zdradza Kalina Pietrucha ze Studia Munka.
rozwiń zwiń