X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mikołaj z Trójką na Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2013 11:33
Trójka zaprasza dziś na szczególne wydanie "Listy Przebojów Programu 3", które nadamy na żywo ze Stadionu Narodowego. W programie znajdą się ponadto występy gwiazd muzyki, wiele świątecznych atrakcji, a także... bicie rekordu świata przy pomocy suwaków! Wstęp na całą imprezę jest wolny
Audio
  • Mikołaj Piotrowski i Robert Kantereit o atrakcjach Mikołaja z Trójką (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Na Stadionie Narodowym coraz więcej słuchaczy Trójki - relacja Łukasza Karusty
Tak w piątek wieczorem wyglądał Stadion Narodowy
Tak w piątek wieczorem wyglądał Stadion Narodowy!Foto: Dariusz Kawka

W ten wyjątkowy grudniowy piątek będzie można nie tylko zobaczyć prezenterów "Listy Przebojów" Piotra Barona i Marka Niedźwieckiego, ale także usłyszeć na żywo największe gwiazdy polskiej estrady wykonujące swoje, notowane na "Liście”, piosenki. Na płycie Stadionu Narodowego wystąpią m.in. Wojciech Waglewski, Fisz i Emade, Anna Maria Jopek, Stanisław Soyka, Myslovitz, Artur Andrus, Piotr Bukartyk oraz brytyjski zespół Red Box.

- "Lista Przebojów Trójki" wychowała całe pokolenia słuchaczy. Jesteśmy dumni z tego, że najsłynniejsza audycja muzyczna w Polsce będzie nadawana właśnie ze Stadionu Narodowego – mówi Mikołaj Piotrowski, dyrektor ds. komunikacji na Stadionie Narodowym.

Po godz. 20 zapraszamy na bicie rekordu świata w graniu na suwakach utworu "Deszcze niespokojne”. A już od godz.17, Piotr Stelmach i Michał Gąsiorowski przeprowadzają próby z gromadzącą się licznie publicznością. Zachęcamy Słuchaczy do przyjścia na Stadion w bluzach, kurtkach i innych ubraniach zapinanych na zamek błyskawiczny – suwak.

Przed wspólnym biciem rekordu można potrenować w domu. Wystarczy obejrzeć spot Trójki pt. "Suwak".

Tego dnia na stadionie będzie można spotkać nie tylko znakomitych polskich artystów, ale także dziennikarzy Trójki, którzy podpisywać będą swoje płyty i książki. Słuchaczy Programu 3 z pewnością ucieszy fakt, że trójkowe wydawnictwa i gadżety będą do kupienia w tzw. "Sklepiku Walendziku".

Lista Przebojów Programu 3>>>
Już od godz. 17.00 Piotr Stelmach, jako konferansjer, zaprasza na ciekawe występy i na konkursy. Uroczy, świąteczny klimat zapewni ponad 200 rozświetlonych choinek, stacje zimowe, w których całe rodziny będą mogły wspólnie wykonywać ozdoby świąteczne i dekorować pierniki oraz występy chórów dziecięcych i orkiestry, wykonujących kolędy.

Początek imprezy o godz. 17.00, "Lista Przebojów" Trójki rozpocznie się jak zawsze o godz. 19.00. Transmisji tej wyjątkowej audycji będzie można słuchać na antenie Programu 3.

/