X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wielki finał Brave Kids 2015 we Wrocławiu

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2015 09:45
Jedna scena i 114 młodych artystów z 4 kontynentów. Tak intrygujące połączenie różnych tańców i tradycji można zobaczyć tylko podczas finałowego spektaklu projektu Brave Kids. Już 10 lipca na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu.
Finał Brave Kids 2014
Finał Brave Kids 2014Foto: Filip Basara

W 6. edycji projektu Brave Kids bierze udział 19 grup artystycznych z 16 krajów i 4 kontynentów – w sumie 114 dzieci m.in. z Nepalu, Maroka, Burundi, Indii, Ukrainy i Polski. Młodzi artyści przebywają w Polsce od 20 czerwca. Przez pierwsze dwa tygodnie mieszkali w  domach polskich rodzin we Wrocławiu, Warszawie, Wałbrzychu, Puszczykowie koło Poznania i Przemyślu. Brali udział w warsztatach, spektaklach, paradach i spotkaniach. Spektakl finałowy przygotowywali wspólnie przez ostatni tydzień w Zagórzu Śląskim koło Wałbrzycha.

– Spektakl finałowy to kwintesencja Brave Kids. Dzieci z różnych stron świata przedstawiają efekt wspólnych warsztatów artystycznych. Już po raz kolejny czeka nas intrygujące wydarzenie. Nasi młodzi artyści są niezwykle otwarci i twórczy. To, co dla nas jest kompletnie zaskakujące, dla nich jest swobodną inspiracją  – mówi Justyna Warecka, producentka projektu Brave Kids. 

Finał Brave Kids 2014, foto: Filip Basara Finał Brave Kids 2014, foto: Filip Basara

Brave Kids wiedzą, jak połączyć dynamiczne style tańca z Brazylii z tradycjami buriackimi lub starodawne tańce hinduskie ze sztuką cyrkowców z Sankt Petersbuga lub Estonii.

– Finały Brave Kids są już znane z niezwykłego współistnienia kultur, tradycji i technik artystycznych, a także entuzjazmu i wciągającej energii. To wcale nie przesada, że to spektakl jedyny w swoim rodzaju. Trudno znaleźć porównywalne z nim przedstawienie – podkreśla Justyna Warecka.

Przyjdź i zobacz najodważniejszych młodych artystów świata. Zapraszamy!

Finał 6. edycji Brave Kids

Teatr Polski we Wrocławiu, scena im. J. Grzegorzewskiego, ul. G. Zapolskiej 3

10 lipca 2015, godz. 17:00

Bilety dostępne tutaj.

Zobacz więcej na temat: Trójka Wrocław