X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy na ArtSkwer Letni Festiwal Sztuki

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2015 13:32
25 lipca rozpoczyna się w Szklarskiej Porębie ArtSkwer Letni Festiwal Sztuki, który potrwa do 22 sierpnia br. Jest to już VI edycja warsztatów twórczych prowadzonych na Skwerze Radiowej Trójki przez okres wakacji.
W Szklarskiej Porębie można liczyć na oryginalne rozrywki
W Szklarskiej Porębie można liczyć na oryginalne rozrywki Foto: mat. prom.

Podczas tegorocznej edycji uczestnicy Artskwer-u będą mieli okazję zaprojektować biżuterię szklaną i filcową inspirowaną wzorami ludowymi, rozsmakować się w regionalnych przysmakach kuchni izerskiej podczas warsztatów kulinarnych. Wykorzystując naturalne olejki, polne kwiaty i zioła będziemy komponować tradycyjne bukiety „równianki” oraz aromatyczne mydła i kremy.

Rytm rzeczom nikomu niepotrzebnym nadamy tworząc instrumenty na których wspólnie zagramy w zespole recyklingowym. Zostając przy muzyce odkryjemy afrykańskie dźwięki, grając na bębnach Djembe, oraz uwolnimy energię podczas tradycyjnego tańca. Z Afryki przeniesiemy się do Ameryki Północnej robiąc tradycyjne indiańskie amulety  „Łapacze Snów”.

Na ArtSkwerze pomożemy również pszczołom dziko żyjącym i z odpowiednich materiałów zbudujemy dla nich insektohotele. W przyrodzie wszystko ma swoje miejsce, dlatego dzięki warsztatom „Seed Bombs” będziemy wspierać bioróżnorodność i zazielenimy przestrzeń miejską.

Warsztatom towarzyszyć będą m.in.  pokazy obróbki szkła i pracy na palnikach, pokazy grawerowania, wypał ceramiki RAKU i odlewy w żeliwie oraz brązie. Na Skwerze Trójki powstała też urocza plaża w sercu miasta.

Zobacz więcej na temat: Szklarska Poręba