X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

AGA ZARYAN LIVE AT PALLADIUM

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2008 16:12
10 listopada 2008 ukazały się płyty CD i DVD "AGA ZARYAN LIVE AT PALLADIUM", zawierające materiał zarejestrowany podczas warszawskiego koncertu, który odbył się w klubie Palladium 27.05.2008. W zgodnej opinii osób, które słyszały już ten materiał...
Audio

AGA ZARYAN - wokalistka jazzowa, autorka trzech albumów "Picking Up The Pieces" (podwójna platynowa płyta, ponad 23 tys. sprzedanych egz.), "My Lullaby" (złota płyta, ponad 9 tys. sprzedanych egz.), "Umiera piękno" (złota płyta, ponad 8 tys. sprzedanych egz.).

Aga Zaryan wystąpiła z powodzeniem na wielu polskich scenach i kilkunastu festiwalach, zagrała kilkanaście koncertów zagranicznych w renomowanych klubach europejskich i amerykańskich (Joe's Pub - NY, Blues Alley - Washington, Fashing - Stockholm, A-Trane - Berlin, Kunstfabrik Schlot - Berlin)  wystąpiła na szeregu festiwali międzynarodowych. Zebrała znakomite recenzje po każdym z tych koncertów. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, między innymi muzycznej nagrody radiowej Trójki - Mateusza i Fryderyka.

Swój sukces zawdzięcza niezwykłej barwie głosu, znakomitym umiejętnościom wokalnym, niezwykłej charyzmie scenicznej i możliwości współpracy z najznamienitszymi muzykami jazzowymi.

W dniach 16-30 maja 2008 miała miejsce spektakularna trasa koncertowa Agi Zaryan z amerykańskimi współautorami bestselleru "Picking up The Pieces". Na scenie towarzyszyli jej Larry Koonse, Munyungo Jackson i Dariusz Oleszkiewicz, którzy specjalnie na tę okazję przylecieli z Los Angeles.

Trzon repertuaru koncertów stanowiły utwory znane z płyt "Picking Up the Pieces" i "My Lullaby", niektóre w zupełnie nowych, fascynujących aranżacjach, które kształtowały się w trakcie tej wyjątkowej trasy.

10 listopada 2008 ukazały się płyty CD i DVD "AGA ZARYAN LIVE AT PALLADIUM", zawierające materiał zarejestrowany podczas warszawskiego koncertu, który odbył się w klubie Palladium 27.05.2008. W zgodnej opinii osób, które słyszały już ten materiał, album ten będzie dużo ciekawszy niż bestsellerowe "Picking Up The Pieces".

Wydawcą zestawu jest Cosmopolis.

Czytaj także

Aga Zaryan

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2010 20:05
Promocja nowej płyty jednej z najciekawszych wokalistek młodej generacji, płyty nagranej dla legendarnej wytwórni płytowej "Blue Note" i zatytułowanej "Aga Zaryan - Looking, Walking, Being".
rozwiń zwiń