X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolekcja kabaretów w Polityce

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2008 10:07
POLITYKA w środę 4 czerwca wprowadziła na rynek 15 częściową Kolekcję Polskich Kabaretów w formie książek z dołączonymi do nich płytami DVD. Łącznie to ponad 15 godzin rozrywki w najlepszym wydaniu.
Audio

Każda płyta to wybór znakomitych scenek, skeczy, piosenek i monologów wybranych według tematycznego klucza przez Artura Andrusa - dziennikarza radiowej Trójki, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego".

W każdej książce znajdują się jego opowieści i komentarze. Biografie artystów i notki encyklopedyczne przygotowała Teresa Drozda, a materiały audiowizualne pochodzą w większości z telewizyjnej Dwójki.

Na płytach można obejrzeć wykonawców z wszystkich pokoleń polskiego kabaretu. Jest  tu coś dla wielbicieli Kabaretu Starszych Panów czy Kabaretu Dudek, jak i dla tych, którzy siedząc w najweselszym baraku bloku wschodniego, śledzili sceniczne występy Kabaretu pod Egidą, Teya, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Tyma.

Zadowoleni powinni być także fani młodszych, ale już uznanych kabaretów jak chociażby Kabaret Moralnego Niepokoju czy Ani Mru Mru czy Macieja Stuhra.

''

Kolekcję polskich kabaretów rozpoczęliśmy w środę (4.06.2008) tomem „Z ziemi polskiej i do Polski”, poświęconym Polakowi-emigrantowi i losowi obcokrajowca mieszkającemu nad Wisłą.

Wśród wykonawców znajdują się m.in.: Janusz Gajos, Wiesław Gołas, Piotr Fronczewski, Wojciech Pszoniak, Kinga Preiss, Elita, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Tey, Grupa MoCarta. W sumie ponad 70 minut dobrej zabawy. Pierwszy tom Kolekcji został dołączony  do części nakładu „Polityki”. Łączna cena tygodnika i pierwszego tomu w promocyjnej cenie wyniosła 14,50 zł.

Kolejne tomy "Kolekcji polskich kabaretów” w cenie 24,99 zł będą trafiać do sprzedaży kioskowej co tydzień, zawsze w środę.

Całą Kolekcję można już nabyć w formie subkrybcji w sklepie internetowym Polityki.

Sprzedaż Kolekcji Polskich Kabaretów wspiera kampania promocyjna w telewizji : TVN24, TVN, Polsat, TVP, w radiu : Jedynce, Trójce, Radiu PIN i TOK FM, w internecie : onet.pl, wp.pl oraz wirtualnemedia.pl oraz strony poświęcone kabaretom. Za kreację odpowiadają dział promocji POLITYKI i Adah Advertising , a za zakup mediów Starcom.