X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Wspólne zdjęcie" grupy U Studni

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2017 14:32
"Wspólne zdjęcie" - trzecia już w pięcioletniej historii zespołu U Studni płyta, której twórcy i wykonawcy chwytają życie na gorącym uczynku.
Fragment okładki płyty grupy U Studni pt. Wspólne zdjęcie
Fragment okładki płyty grupy U Studni pt. "Wspólne zdjęcie"Foto: mat. promocyjne

Wrażliwcy i poszukiwacze pozytywnych przesłań znajdą tu cenne utwory, bazujące na poetyckim świecie, wykreowanym głównie przez Adama Ziemianina. Jak na fotografii - zapisane w piosenkach światło i cień, nie są jednak popularną "słodką fotką", zachęcają natomiast słuchacza do refleksji nad własnymi wyborami, marzeniami i przeżyciami.

Niebanalne kompozycje, rozpoznawalne od lat akustyczne brzmienie, dobra energia, takie jak na poprzednich CD tego niezwykłego zespołu ("U Studni" 2012, "Wąwóz naszych czasów" 2014 - wydanych przez Wytwórnię Muzyczną Dalmafon), a także dbałość o słowo, jego piękno i jasność przekazu, stanowią wielką zaletę.

Zespół koncertuje od 2012 roku w całej Polsce, występował także w Irlandii i na Ukrainie. Zdobywa coraz to nowych fanów i uznanie. Wszyscy muzycy U Studni wywodzą się ze Starego Dobrego Małżeństwa, które przez wiele lat współtworzyli:

Dariusz Czarny - gitara, śpiew
Wojciech Czemplik - skrzypce, altówka
Ola Kiełb - Śpiew
Andrzej Stagraczyński - gitara basowa
Ryszard Żarowski - gitara, śpiew

Nad brzmieniem koncertowym U Studni czuwa akustyk Wojciech "Łoś" Gołosz. Na CD "Wspólne zdjęcie" wystąpił gościnnie Janusz YANINA Iwański w piosence "Blues o powrotach".