Złote Certyfikaty Rzetelności 2017

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2017 14:56
Aż 114 przedsiębiorców odbierze 14 listopada 2017 r. Złote i Diamentowe Certyfikaty Rzetelności. Zostaną one wręczone podczas specjalnej gali w Forcie Sokolnickiego w Warszawie w trakcie VI Kongresu Rzetelnych Firm.
Program Rzetelna Firma powstał, aby chronić uczciwych przedsiębiorców
Program Rzetelna Firma powstał, aby chronić uczciwych przedsiębiorcówFoto: materiały promocyjne

Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty "Wizerunek w sieci", podczas których eksperci podzielą się z przedsiębiorcami wiedzą o promowania firm w sieci oraz wskażą możliwości rozwoju, jakie daje Internet. 

Kongres Rzetelnych Firm gromadzi elitarne grono przedsiębiorców zarządzających firmami, które wyróżniają się wiarygodnością finansową. Oznacza to, że nie są notowane jako dłużnicy w bazie danych Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA, stosują zasady Kodeksu Etycznego programu Rzetelna Firma oraz mogą wykazać się zaświadczeniami z ZUS i urzędu skarbowego o niezaleganiu ze świadczeniami i podatkami. Weryfikowane podmioty muszą także dostarczyć referencje od kontrahentów, które potwierdzą ich uczciwość.

 Codzienność polskich przedsiębiorców to nie tylko sprawdzanie wpływów na konto, ale przede wszystkim niełatwe decyzje biznesowe, mierzenie się z konkurencją rynkową i pokonywanie barier w kontaktach z kontrahentami. I właśnie ta determinacja jest ich siłą. Potwierdzają to także liczby: firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw wytwarzają aż ¾ polskiego PKB i tworzą prawie 70% miejsc pracy – mówi Mirosław Sędłak, prezes Rzetelnej Firmy.

Program Rzetelna Firma skupia już ponad 50 tysięcy przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi gospodarki. Promuje uczciwość, ponieważ to ona jest siłą napędową w długofalowych relacjach biznesowych.

(materiały prasowe)

Zobacz więcej na temat: Trójka patronat
Zobacz także