X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Złote Certyfikaty Rzetelności 2017

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2017 14:56
Aż 114 przedsiębiorców odbierze 14 listopada 2017 r. Złote i Diamentowe Certyfikaty Rzetelności. Zostaną one wręczone podczas specjalnej gali w Forcie Sokolnickiego w Warszawie w trakcie VI Kongresu Rzetelnych Firm.
Program Rzetelna Firma powstał, aby chronić uczciwych przedsiębiorców
Program Rzetelna Firma powstał, aby chronić uczciwych przedsiębiorcówFoto: materiały promocyjne

Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty "Wizerunek w sieci", podczas których eksperci podzielą się z przedsiębiorcami wiedzą o promowania firm w sieci oraz wskażą możliwości rozwoju, jakie daje Internet. 

Kongres Rzetelnych Firm gromadzi elitarne grono przedsiębiorców zarządzających firmami, które wyróżniają się wiarygodnością finansową. Oznacza to, że nie są notowane jako dłużnicy w bazie danych Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA, stosują zasady Kodeksu Etycznego programu Rzetelna Firma oraz mogą wykazać się zaświadczeniami z ZUS i urzędu skarbowego o niezaleganiu ze świadczeniami i podatkami. Weryfikowane podmioty muszą także dostarczyć referencje od kontrahentów, które potwierdzą ich uczciwość.

 Codzienność polskich przedsiębiorców to nie tylko sprawdzanie wpływów na konto, ale przede wszystkim niełatwe decyzje biznesowe, mierzenie się z konkurencją rynkową i pokonywanie barier w kontaktach z kontrahentami. I właśnie ta determinacja jest ich siłą. Potwierdzają to także liczby: firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw wytwarzają aż ¾ polskiego PKB i tworzą prawie 70% miejsc pracy – mówi Mirosław Sędłak, prezes Rzetelnej Firmy.

Program Rzetelna Firma skupia już ponad 50 tysięcy przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi gospodarki. Promuje uczciwość, ponieważ to ona jest siłą napędową w długofalowych relacjach biznesowych.

(materiały prasowe)

Zobacz więcej na temat: Trójka patronat