X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nagrody św. Mikołaja dla najbardziej zaangażowanych społecznie szkół

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 13:32
Fundacja Świętego Mikołaja, która od 20 lat pomaga dzieciom w potrzebie, już po raz siódmy nagrodzi najbardziej zaangażowane społecznie szkoły.
Gala przyznania Stypendium św. Mikołaja 2017
Gala przyznania Stypendium św. Mikołaja 2017Foto: Fundacja Świętego Mikołaja

W ramach programu "Stypendia św. Mikołaja" wyróżnienia otrzymają nauczyciele i uczniowie, którzy pomagają rozwijać talenty uczniom pochodzącym z niezamożnych rodzin. Zwycięskie placówki otrzymają tytuł "Solidarnej Szkoły" i nagrodę pieniężną. Na podium stanie 12 szkół w 4 kategoriach wyróżnionych ze względu na wielkość miast i typ szkoły (podstawowe i ponadpodstawowe). Więcej informacji można uzyskać na stronie www.mikolaj.org.pl. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhouser-Duda.

mat. prasowe/kg

Zobacz więcej na temat: Trójka mikołaj