X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ostatnie miejsca na Wings for Life World Run! Wszyscy zapisani do 17 marca pobiegną z imiennym numerem startowym!

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 14:00
Na 6. edycję Wings for Life World Run w Poznaniu zostało tylko 1500 miejsc. Biorąc pod uwagę tempo zapisów możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy na ich finiszu.
Zgłoś się do 17 marca i pobiegnij z imiennym numerem startowym fot. Marcin Kin
Zgłoś się do 17 marca i pobiegnij z imiennym numerem startowym fot. Marcin KinFoto: mat. prasowe

Wszyscy startujący 5 maja w stolicy Wielkopolski otrzymają wyjątkową koszulkę startową od 4F nawiązującą do dobroczynnej idei biegu. Jeszcze masz szansę dołączyć! Zarejestruj się do 17 marca i pobiegnij z personalizowanym numerem startowym. Zapisy na www.wingsforlifeworldrun.com


Ostatnie miejsca na Wings for Life World Run w Poznaniu fot. Marcin Kin Ostatnie miejsca na Wings for Life World Run w Poznaniu fot. Marcin Kin

Dokładnie 5 maja, o godzinie 13:00 czasu polskiego, ludzie na całym świecie wyruszą na trasy w wyznaczonych lokalizacjach i zaczną bieg "dla tych, którzy nie mogą". Po 30 minutach w pogoń za nimi wyruszą Samochody Pościgowe wyznaczające symboliczną linię mety i eliminujące kolejnych uczestników. W 2019 roku zmieni się prędkość ruchomej mety. Samochody Pościgowe zwiększą tempo po 30 kilometrze. Dla większości uczestników zmiany te nie będą odczuwalne, natomiast zapowiada nam się znacznie bardziej wyrównana walka o tytuł globalnego zwycięzcy.

- Zdecydowana większość zupełnie nie ma się czym martwić. Dopiero zbliżając się do dystansu maratonu trzeba lekko przyspieszyć. Natomiast później kierowca wciska w pedał podłogę… Wydaje mi się, że rywalizacja będzie się rozstrzygać w granicy 65-70 km – zmianę formatu Światowego Biegu komentuje Bartek Olszewski, prowadzący bloga @warszawskibiegacz.


Nowa prędkość Samochodu Pościgowego Nowa prędkość Samochodu Pościgowego

Miasteczko biegacza i start, podobnie jak w ubiegłym roku, zlokalizowane będą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W pakietach startowych uczestnicy otrzymają specjalnie zaprojektowane przez zespół 4F koszulki. Nadruk inspirowany linią kręgosłupa nawiązuje do działalności fundacji Wings for Life finansującej badania nad urazami rdzenia kręgowego.

Wciąż można wziąć udział w dobroczynnej imprezie, lecz nie warto zwlekać! Na listach startowych zajęte jest już ponad 6500 z limitowanych 8000 miejsc. Dodatkowym motywatorem do rejestracji jest ostatnia szansa na zdobycie personalizowanego numeru startowego. Wszyscy zapisani do 17 marca (do godz. 13:00) pobiegną z imieniem na piersi.


Projekt koszulki 4F na Wings for Life World Run w Poznaniu Projekt koszulki 4F na Wings for Life World Run w Poznaniu

Z okazji pierwszego dnia wiosny organizatorzy zapraszają miłośników biegania z Warszawy na "Otwarty trening przed Wings for Life World Run 2019". W czwartek (21 marca) o 19:00 na Agrykoli odbędzie się spotkanie z trenerami Biegam Bo Lubię i ambasadorami Światowego Biegu, min.: Dominiką Stelmach, Bartkiem Olszewskim, Jakubem Przygońskim, Pawłem Januszewskim, Łukaszem Stasiakiem, dr Wojciechem Słowińskim, Pawłem Krochmalem. Po rozgrzewce uczestnicy zostaną zaproszeni do sali konferencyjnej na rozmowy z gośćmi specjalnymi na temat formatu i idei biegu.

Napisz historię 6. edycji Wings for Life World Run razem z nami.

Zapisy otwarte na: www.wingsforlifeworldrun.com 

**************************************************************************************************************

O badaniach fundacji Wings for Life

Na całym świecie miliony osób skazane są na wózki inwalidzkie z powodu urazów rdzenia kręgowego, doznanych najczęściej w wyniku wypadków drogowych lub upadków. Wings for Life to organizacja typu non-profit, która już od 2004 roku finansuje przełomowe badania i testy kliniczne prowadzone na całym świecie w celu odnalezienia metod leczenia urazów rdzenia kręgowego. Choć wciąż nie znaleziono skutecznej metody leczenia, poczyniono znaczne postępy w tej kwestii. 100% opłat startowych z Wings for life World Run oraz datków zebranych w ramach tego globalnego wydarzenia przyczyni się do dalszej realizacji misji fundacji. Każdy krok postawiony w ramach Wings for Life World Run oraz przy wykorzystaniu aplikacji Wings for Life World Run to krok w dobrą stronę - http://www.wingsforlife.com

O Wings for Life World Run

Co roku jednego dnia, niezależnie od pory dnia czy nocy, jednocześnie w wielu lokalizacjach na całym świecie oraz za pośrednictwem aplikacji, odbywa się bieg Wings for Life World Run, który ma tylko jeden cel – zebrać fundusze na rzecz fundacji Wings for Life. W ramach unikalnego formatu imprezy uczestnicy biegną na trasie lub za pośrednictwem aplikacji tak długo, dopóki nie wyprzedzi ich ruchoma meta w postaci "Samochodu Pościgowego", który podąża za nimi ze stopniowo rosnącą prędkością do momentu dogonienia ostatniego biegacza. Ruchoma meta pozwala na ukończenie biegu uczestnikom na różnych poziomach zaawansowania – wolniejsi zostają wyprzedzeni wcześniej, natomiast zawodowcy mogą biec godzinami. 100% opłat startowych i datków zostaje przekazane na realizację misji, jaką jest odnalezienie metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. Na przestrzeni pięciu edycji, od czasu debiutu w 2014 roku, Wings for Life World Run zmotywował ponad 500 000 osób reprezentujących 193 narodowości do wystartowania w ponad 66 różnych krajach na wszystkich siedmiu kontynentach.

Aplikacja Wings for Life World Run

Aplikacja Wings for Life World Run umożliwia wszystkim chętnym dołączenie do globalnego biegu, niezależnie od położenia geograficznego. Aktywując aplikację na swoim telefonie, biegacze mogą wziąć udział w Wings for Life World Run i uciekać przed wirtualnym Samochodem Pościgowym dokładnie w tym samym czasie, co pozostali uczestnicy w różnych zakątkach świata. Dzięki aplikacji biegacze mogą wyznaczyć sobie własną trasę i pobiec w pojedynkę lub dołączyć do jednego z Grupowych Biegów z Aplikacją organizowanych w licznych lokalizacjach na całym świecie.

http://www.wingsforlifeworldrun.com #wingsforlife #worldrun

Zobacz więcej na temat: Trójka