X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

WROsound – nowy format

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 14:00
W czerwcu we Wrocławiu zagrają m.in. Michael Kiwanuka, Sokół, SOHN i ONUKA.
WROsound
WROsoundFoto: mat. prasowe

Po zmianie formatu WROsound prezentuje zupełnie nowe podejście w doborze artystów. Na jednej scenie usłyszymy m.in. polski i amerykański rap, ukraiński electro-folk, jazzowe eksperymenty oraz dużo wysmakowanej elektroniki.

WROsound WROsound

WROsound to, przeżywający swoją drugą młodość, wrocławski festiwal miejski organizowany przez Strefę Kultury Wrocław. Przez lata realizował program, do którego (zgodnie z nazwą imprezy) zapraszano artystów odpowiedzialnych za to, jak brzmi Wrocław. Formułę po czasie rozszerzono o koncerty zagranicznych wykonawców, ale lokalny patriotyzm pozostał – co roku miano kuratora otrzymuje inna postać ze świata wrocławskiej muzyki (2017 – Marcin Cichy z duetu Skalpel, 2018 – muzycy z grupy EABS).

Przełomowe zmiany

W 2018 roku festiwal przeszedł przełomową zmianę wizerunkową – zimę zamienił na lato, indoor na outdoor. 10. urodziny pod hasłem #backyard świętowano m.in. z zespołem EABS i PRO8L3M – scena plenerowa stanęła w niepozornym, ukrytym na tyłach Impartu klimatycznym podwórku.

Nowy format

Tegoroczna edycja idzie o krok dalej, mierzy wyżej i wciąż ewoluuje. Ze schowanego pośród garaży podwórka wychodzi odważnie na przód, wykreować nową ­– wypełnioną muzyką – przestrzeń. Pierwszego dnia festiwalu na scenie pojawi się Sokół, jeden z najlepszych rapowych artystów w kraju oraz jego goście: Pono, Marysia Starosta i Hewra, sensacja ukraińskiej sceny muzycznej – electro-folkowa ONUKA, dynamiczny hip-hopowy duet ze Stanów – Smif-N-Wessun oraz Alfa Mist, eksperymentujący z jazzem, soulem i alternatywnym rapem. Natomiast 15 czerwca występią: Michaela Kiwanuki, soul-folkowa gwiazda z Wielkiej Brytanii, producenci wysmakowanej elektroniki SOHN oraz James Holden oraz Król, jednego z najbardziej utalentowanych polskich muzyków i tekściarzy młodego pokolenia.

Rolę tegorocznego kuratora pełni Maciek Szabatowski, dziennikarz Radia RAM.

Line-up:

14.06

Sokół + Goście (PL)

ONUKA (UKR)

Smif-N-Wessun (US)

Alfa Mist (UK)

15.06

Michael Kiwanuka (UK)

SOHN (UK)

James Holden & The Animal Spirits (UK)

Król (PL)

Bilety:

Bilet jednodniowy (14.06): 99 PLN

Bilet jednodniowy (15.06): 99 PLN

Karnet dwudniowy (14-15.06.2019): 159 PLN

Ceny biletów w dniu koncertów (14.06, 15.06): bilet jednodniowy – 139 PLN, karnet – 199 PLN.

 Bilety i karnety do nabycia na stronie wrosound.com, strefakultury.pl, eventim.pl, empikbilety.pl oraz w serwisie Going (goingapp.pl). Stacjonarnie – w kasach Strefy Kultury Wrocław oraz punktach sprzedaży Empik.

WROsound

14-15 czerwca 2019

plac Społeczny, Wrocław

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.