X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

II edycja konferencji "Polska Przyszłość"

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2019 13:21
W najbliższy wtorek 11 czerwca br. w Hotelu Novotel Centrum odbędzie II edycja konferencji wiceministrów "Polska Przyszłość". Organizatorem wydarzenia, podczas którego sześciu wiceministrów z różnych resortów przedstawi projekty realizowane przez swoje ministerstwa, jest Instytut Libertatis.
Konferencja Polska przyszłości
Konferencja "Polska przyszłości"Foto: mat. prasowe

Instytut Libertatis od października 2016 r. organizuje wydarzenia, podczas których omawiane są tematy istotne dla wolności i rozwoju w sferze osobistej, gospodarczej, naukowej i kulturalnej. Największym z nich jest konferencja wiceministrów "Polska Przyszłości", której pierwsza edycja odbyła się w 2017 r. Uczestniczyło w niej siedmiu wiceministrów: Karol Okoński, Tomasz Zdzikot, Jan Dziedziczak, Paweł Gruza, Bartosz Marczuk, Maciej Wąsik.

 Wydarzenie to rozpoczęło wiele gorących dyskusji i ferment intelektualny wokół kluczowych projektów ministerstw. Kontynuując udaną formę wydarzenia, 11 czerwca 2019 r. Instytut Libertatis organizuje II Konferencję "Polska przyszłości", z udziałem wiceministrów bezpośrednio odpowiedzialnych za realizację projektów w wybranych resortach.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia swoje projekty zaprezentują: Tomasz Zdzikot – Sekretarz stanu Ministerstwo Obrony Narodowej, Leszek Skiba – Podsekretarz Ministerstwa Finansów, Paweł Lewandowski – Podsekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Piotr Müller – Sekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Karol Okoński – Sekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji, Paweł Lisiecki – Sekretarz stanu.

Konferencji patronują Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Finansów.

mat.prasowe

Zobacz więcej na temat: Trójka