X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

VI edycja Kazimiernikejszyn już 17-21 lipca w Kazimierzu Dolnym

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2019 15:00
Kazimiernikejszyn to 5 dni miksu muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, jasnej strony mocy, bezspinkowej atmosfery i pomagania… A to wszystko w magicznym Kazimierzu Dolnym. Miasteczku gdzie wszyscy spotykają się w odpowiednim miejscu i czasie.
Audio

Kazimiernikejszyn to unikatowa mikstura energetycznych koncertów, kontaktu z naturą, warsztatów rozwojowych, spotkań z Przegośćmi (wśród których m.in.  Jerzy Bralczyk wraz z Iwoną Kirwil, Dorota Sumińska, Szymon Hołownia, Magda Dembowska i Janusz Zagórski) oraz bezspinkowej atmosfery, która długo jeszcze sprawia, że jest się po jasnej stronie mocy. Magia Kazimierza Dolnego, chill na półdzikiej plaży, wegekuchnia, jedyne w swoim rodzaju przygody, jak rowerowy rajd tunelem, Paprowędrówki, Poduszkolot, Strefa Nudy, Polemika na Kolory, Kanioning, Zaliczanka czyli taneczny rajd przez różne części festiwalu to tylko niektóre z nich.

W tym roku zagrają dla Was m.in. Kult, Krzysztof Zalewski, The Dumplings, Łąki Łan, Mela KotelukOrganek, Daria Zawiałow, Bass Astral x IGO, Bitamina, The Barteneders, Damian Syjonfam.

Łąki Łan na Kazimiernikejszyn 2018 Łąki Łan na Kazimiernikejszyn 2018

Organizatorzy festiwalu

  • Michał Niewęgłowski – od 17 lat związany z programami rozwoju duchowego i osobistego: od kursów otwartych, przez biznesowe i medytacyjne po szkolenia wolontariackie prowadzone w więzieniach i poprawczakach. Ukończył zdrowie publiczne na SWPS w Warszawie. Inicjator i współorganizator festiwalu Kazimiernikejszyn. Autor bloga medyteusz.pl, współautor pierwszej, polskiej aplikacji rozwojowej z medytacjami prowadzonymi Intů.
  • Włodek „Paprodziad“ Dembowski – wyznaje zasadę: "Kto się śmieje, ten się śmieje". Lider takich projektów, jak Łąki Łan, Dziady Kazimierskie czy November Project. Inicjator i współorganizator festiwalu Kazimiernikejszyn, fan mchu i paproci. Mieszka w Warszawie, gdzie od czasu do czasu organizuje też wycieczki w ramach WTE (Warszawskiej Turystyki Ekstremalnej). W Kazimierzu Dolnym prowadzi także Klub Tomka Sawyera.