X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

TIFF Festival 2019 // Światy

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 14:00
"Światy" to hasło tegorocznej edycji TIFF Festival – międzynarodowego festiwalu fotografii, który odbywa się we Wrocławiu.
Audio

TIFF Festival po raz pierwszy odbył się w 2011 roku i od samego początku w nieoczywisty sposób traktuje fotografię. Organizatorzy tego przedsięwzięcia nie chcą zamykać jej w sztywnych granicach medium. Z tego powodu wrocławski TIFF Festival co roku przyjmuje nieco inną formułę.

Podczas 9. edycji zespół TIFF Festivalu skupi uwagę na przyglądaniu się naszej rzeczywistości poprzez pryzmat innych światów. Zaglądając w przyszłość, zmieniając perspektywę widzenia czy wyobrażając sobie utopię, będziemy zastanawiać się nad zupełnie realnymi problemami, punktami zapalnymi czy marzeniami dzisiejszego świata.

Program Główny TIFF Festival to 3 wystawy: "Ludzie jak bogowie" w OP ENHEIM, pokazującą ludzkość jako nazbyt skupionego na sobie użytkownika Ziemi; "Wszystkie jutra" w galerii Studio BWA Wrocław, łącząca w sobie fotografię i literaturę science-fiction; oraz "Kino Utopia" w przestrzeni galerii BWA Wrocław Główny, która zawiera w sobie nawiązania do utopii, filmu i nieistniejącego już Kina Dworcowego.

Ponadto w programie TIFF Festival 2019 // Światy:

• wystawy 3 laureatów konkursu TIFF Open: Xue Jiang, Roberta Chase’a Heishmana i Agnieszkę Sejud, a także slideshow z wybranymi artystami;
• po raz pierwszy w historii przedstawimy TIFF Open: Wyróżnienia w Galerii Entropia;
• TIFF Warsztaty – "Dadaistyczny kolaż" z Adamem Żądło o tym, jak budować przekaz wizualny i z Agatą Kalinowską, dotyczący świata konkursów fotograficznych;
• specjalną, interaktywną przestrzeń stworzoną przez Think Pink Gang , która wypełni się instalacjami, performansami i pokazami slajdów;
• dyskusje, spotkania networkingowe, oprowadzania artystów i kuratorów, wydarzenia wieczorne i wiele więcej!
Wydarzenia otwarcia TIFF Festival odbędą się od 4 do 8 września 2019. Wystawy dostępne będą do 30 września w 4 lokalizacjach: galerii BWA Wrocław Główny, galerii Studio BWA, OP ENHEIM oraz Galerii Entropia.

Oficjalne otwarcie TIFF Festival 2019 // Światy odbędzie się w czwartek, 5 września 2019 o godz. 20:00 w Centrum Festiwalowym przy ul. Ruskiej 46a (podwórko, obok Recepcji), po którym bezpośrednio odbędzie się Premiera Zina Festiwalowego i Afterparty! Wstęp wolny!

Zobacz więcej na temat: Trójka patronat