Słoneczniki 2019 – ostatni tydzień głosowania

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 12:00
Przed nami ostatni tydzień II etapu konkursu Słoneczniki 2019 na najlepszą warszawską inicjatywę dla dzieci. Dzięki pomocy rodziców, wybrano inicjatywy, na które można oddawać głosy.
Słoneczniki 2019
Słoneczniki 2019Foto: mat. promocyjne

Teraz wszystko zależy od osób głosujących na swoich faworytów, wystarczy jedynie wypełnić ankietę. Zwycięzcy głosowania otrzymają, podczas uroczystej gali, Nagrodę Rodziców.

Dodatkowe uzasadnienie przez głosujących swojego wyboru zwiększa szansę inicjatywy na zdobycie nagrody głównej - Statuetki Złotego Słonecznika 2019.


Słoneczniki 2019 Słoneczniki 2019

Tym co wyróżnia Konkurs Słoneczniki, jest ogromna rola rodziców – to im organizatorzy oddają głos i proszą o odpowiedź na pytanie: które wydarzenia polecasz jako najlepsze dla rozwoju Twojego dziecka? Która inicjatywa niosła za sobą najwięcej korzyści i radości? Rodzice są przecież najlepszymi ekspertami w ocenie inicjatyw organizowanych dla ich dzieci.

Pozytywny odbiór ze strony organizatorów kultury i edukacji oraz zaangażowanie Rodziców w latach ubiegłych dodaje skrzydeł organizatorom i pozwala wierzyć, że i w tym roku Rodzice podzieją się swoimi nieocenionymi opiniami na temat dziecięcej oferty w ich mieście.

Zobacz więcej na temat: Trójka