X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jazz Jamboree po raz 61.

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2019 17:00
Międzynarodowe projekty polskich jazzmanów, legendy muzyki improwizowanej oraz nowe oblicza jazzu – to wszystko podczas 61. edycji Jazz Jamboree, która odbędzie się w dniach 24 października – 7 listopada 2019 roku.
Fragment plakatu promującego festiwal Jazz Jamboree 2019
Fragment plakatu promującego festiwal Jazz Jamboree 2019Foto: mat. promocyjne

Początek festiwalu to małe trzęsienie jazzowego gruntu, a po nim jeszcze lepiej. 24 października w Klubie Stodoła rozpocznie projekt kwintetu Kuby Więcka i Mateusza Gawędy z udziałem trębacza Ralpha Alessi’ego. Po nich Spice of Life Trio tworzone przez basistę Jamaaladeena Tacumę, trębacza Artur Majewskiego i mistrza perkusjonaliów Vasco Trilla. A na koniec wieczoru brytyjski Get The Blessing, czyli dawka nowej brytyjskiej jazzowej fali.

Piątek 25 października (także w Klubie Stodoła) to aż trzy polsko-międzynarodowe składy. Rozpocznie Silent Witness Radka "Bond" Bednarza z udziałem Mieko Miyazaki i Loupa Barrow. HIPOKAMP to projekt Marka Napiórkowskiego, do którego zaprosił m.in. Adama Pierończyka i Mino Cinelu. Na finał tego dnia wrocławski EABS z gościnnym udziałem saksofonisty i flecisty Tenderloniousa.

John McLaughlin and the 4th Dimension John McLaughlin and the 4th Dimension

W sobotę (26 października w Klubie Stodoła) rozpoczną panie: kwartet saksofonistki Melissy Aldany, a po nie wokalistka Mélanie De Biasio, nazywana belgijską Billie Holiday. Wieczór zakończy mistrz amerykańskiego bluesa Lucky Peterson wraz z zespołem the Organizations.

Niedziela (27 października) w Klubie Stodoła to dwie super-grupy: pierwsza skrzypka Jean – Luc Ponty’ego przedstawi program "The Atlantic Years", a druga to John McLaughlin & the 4th Dimension. Nic do tych nazwisk dodawać nie trzeba.

Na deser, choć nieco gorzki, Marc Ribot i utwory z projektu "Songs Of Resistance", 7 listopada w Bemowskim Centrum Kultury.

Informacje i bilety: adamiakjazz.pl

Zobacz więcej na temat: Trójka

Czytaj także

Sztuka współistnienia. Festiwal Łódź Czterech Kultur już we wrześniu

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 11:00
Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-14 września. Będzie to dziewięć dni i ponad czterdzieści wydarzeń przygotowanych przez zespół kuratorów i spiętych wspólnym hasłem: "Współistnienie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Słoneczniki 2019 – ostatni tydzień głosowania

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 12:00
Przed nami ostatni tydzień II etapu konkursu Słoneczniki 2019 na najlepszą warszawską inicjatywę dla dzieci. Dzięki pomocy rodziców, wybrano inicjatywy, na które można oddawać głosy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wystartował 9. TIFF Festival pod hasłem "Światy"

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 12:00
Od 4 do 8 września zapraszamy na TIFF Festival // Światy. W tym roku to aż 9 wystaw, 33 artystów i 33 wydarzenia. Festiwal został podzielony na: Program Główny, wystawy laureatów TIFF Open, nową sekcję TIFF Open: Wyróżnienia. Przygotowany został także harmonogram pełen wydarzeń towarzyszących.
rozwiń zwiń