X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jubileusz 100-lecia służb sanitarnych w Polsce 

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 11:00
Uroczystość podsumowująca 100-lecie działalności służb sanitarnych w niepodległej Polsce i 65-lecie powstania Państwowej Inspekcji Sanitarnej odbędzie się 7 października 2019 r. w Filharmonii Narodowej w Warszawie.
Plakat promujący obchody 100-lecia działalności służb sanitarnych w niepodległej Polsce
Plakat promujący obchody 100-lecia działalności służb sanitarnych w niepodległej PolsceFoto: mat. prasowe

Wezmą w niej udział przedstawiciele władz państwowych, samorządów, parlamentarzyści, naukowcy działający w obszarze zdrowia publicznego oraz pracownicy inspekcji. Spotkanie będzie okazją do przypomnienia historii polskich służb sanitarno–epidemiologicznych, zapoznania się z przekrojem działalności i osiągnięciami Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W czasie spotkania osoby najbardziej zasłużone na rzecz zdrowia publicznego zostaną odznaczone odznaczeniami państwowymi.

Galę uświetni koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk". W 2019 roku przypada bowiem 100. rocznica urodzin Stanisława Hadyny: kompozytora, dyrygenta, a przede wszystkim założyciela i wieloletniego dyrektora Zespołu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej wydarzenia.

(mat. prasowe)

Zobacz więcej na temat: Trójka

Czytaj także

Sztuka współistnienia. Festiwal Łódź Czterech Kultur już we wrześniu

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 11:00
Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-14 września. Będzie to dziewięć dni i ponad czterdzieści wydarzeń przygotowanych przez zespół kuratorów i spiętych wspólnym hasłem: "Współistnienie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Słoneczniki 2019 – ostatni tydzień głosowania

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 12:00
Przed nami ostatni tydzień II etapu konkursu Słoneczniki 2019 na najlepszą warszawską inicjatywę dla dzieci. Dzięki pomocy rodziców, wybrano inicjatywy, na które można oddawać głosy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wystartował 9. TIFF Festival pod hasłem "Światy"

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 12:00
Od 4 do 8 września zapraszamy na TIFF Festival // Światy. W tym roku to aż 9 wystaw, 33 artystów i 33 wydarzenia. Festiwal został podzielony na: Program Główny, wystawy laureatów TIFF Open, nową sekcję TIFF Open: Wyróżnienia. Przygotowany został także harmonogram pełen wydarzeń towarzyszących.
rozwiń zwiń