Konkurs "Pracownik Roku". Przedłużamy termin zgłoszeń!

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2020 06:00
To już ostatnie dni na zgłoszenie swoich kandydatów w Konkursie "Pracownik Roku"
Pracownik Roku 2020
Pracownik Roku 2020Foto: mat. prasowe

Organizatorzy Konkursu "Pracownik Roku" Business Centre Club i 4 Business & People wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i prośbom firm, które nie zdążyły zgłosić swoich pracowników w III edycji Konkursu.

Z dużą radością informujemy, iż podobnie jak miało to miejsce w poprzednich edycjach, również w bieżącej podjęliśmy decyzje o przedłużeniu naboru – mówią organizatorzy.


Pracownik Roku 2020 Pracownik Roku 2020

Formularze zgłoszeniowe będą dostępne do 17 marca 2020 r., tego też dnia zostanie zamknięty nabór w Konkursie.
Więcej informacji na stronie: www.pracownikroku.org

Idea Konkursu "Pracownik Roku" zrodziła się w 2017 roku. Była ona wyjściem naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, menedżerów i ekspertów HR, którym zależy na docenieniu i motywowaniu swoich pracowników w sposób wykraczający poza możliwości pojedynczej firmy. W tym roku chcemy szczególnie zwrócić uwagę na najbardziej doświadczonych pracowników. III edycji konkursu towarzyszy kampania społeczna "Docenić moc doświadczeń", której patronuje Rada Dialogu Społecznego.

Zależy nam, by promować osoby, które wraz z przedsiębiorcami przyczyniają się do sukcesów polskiej gospodarki niezależnie od funkcji jaką pełnią oraz formy zatrudnienia czy współpracy. Dzięki temu, że każda organizacja wskazuje swoich najbardziej wartościowych i lojalnych pracowników spotykamy się na gali finałowej z najlepszymi z najlepszych. Oni już udowodnili swoimi efektami, podejściem do pracy, jakością współpracy, że zasługują na wyróżnienie. Dlatego to przedsiębiorcy i menedżerowie rywalizują o wyróżnienie swoich reprezentantów na szerokim forum poprzez dobrze przygotowane zgłoszenia oraz laudacje.

W konkursie promujemy idee:

  • wdzięczności w biznesie,
  • udzielania pozytywnej informacji zwrotnej,
  • budowania zdrowych relacji między przełożonymi a pracownikami,
  • motywowania pozapłacowego.

Patronat nad Konkursu Pracownik Roku objęła Trójka – Program 3 Polskiego Radia.


materiały prasowe materiały prasowe
Zobacz więcej na temat: patronat Trójka