Rudimental, Catz’n Dogz, Metrik, Łona i Webber dołączają do line-upu SnowFest Festival 2021!

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2020 11:00
Trzy miesiące dzielą nas od największego muzycznego święta w samym środku zimy, czyli od 8. edycji jedynego i niepowtarzalnego SnowFest Festival. SnowFest łączy w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, sportów zimowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą rok w rok tworzą wszyscy goście zimowej stolicy Polski – Szczyrku. Festiwal odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego wynikającego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.
SnowFest Festival 2021
SnowFest Festival 2021Foto: mat. promocyjne

Miasto Szczyrk już przygotowuje się do kolejnego sezonu. To nie jedyny powód, dla którego warto pochylić się nad festiwalową opcją. Spełnienie oraz radość znajdą nawet najbardziej wymagający muzyczni słuchacze, gdyż w dniach 5 i 6 marca 2021 Szczyrk odwiedzą m.in. ogłoszeni do tej pory: legendarny niemiecki DJ i producent Boys Noize, niezwykle uznany przedstawiciel gatunku d’n’b spod znaku Culture Shock. Na tydzień po premierze albumu na scenie głównej festiwalu pojawi się najpopularniejszy hip-hopowy skład w Polsce – PRO8L3M i zespół, który jest nieformalnym ambasadorem "SnowFest-owej idei" - Łąki Łan

Łąki Łan Foto: mat promocyjne Łąki Łan Foto: mat promocyjne

Do wyżej wymienionych nazwisk dołączają także: jeden z najbardziej uznanych, rozpoznawalnych i płodnych artystów na scenie drum & bass - Metrik. Ten młody producent muzyczny i DJ z nieznanego nikomu chłopaka szybko stał się gwiazdą gatunku. Wystarczyła jedna produkcja "Your World", która szturmem wdarła się na szczyty list przebojów. Reprezentant Hospital Records zdobył słowa uznania od takich marek jak: Pendulum, Bad Company czy założyciela Viper Recordings - Futurebound. W czerwcu ukazał się jego album "Ex Machina", na którym znalazło się aż 13 utworów.

Metrik Foto: mat. promocyjne Metrik Foto: mat. promocyjne

Poza Metrikiem na festiwalu usłyszymy także – Rudimental. Ich siłą jest niezwykle umiejętne kreowanie klimatu kompozycji, zarówno tych bardziej stonowanych  i wpisujących w bardziej undergroundowy  d'n'b, jak i tych, które z miejsca staną się stałymi punktami w didżejskich setach prezentujących bardziej mainstreamowe oblicze tego gatunku. Wystarczy posłuchać "Waiting All Night" z udziałem Elli Eyre,  jednej z trzech gościnnie występujących na "Home" wokalistek, aby mieć pełen obraz tego, czym jest i jeszcze długo będzie Rudimental. Na festiwalu pojawią się też polskie akcenty w postaci: najpopularniejszego polskiego duetu elektronicznego – Catz’n Dogz, czyli szefów wytwórni Pets Recordings oraz ulubieńców polskiej publiczności, a także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps

Łona i Weber Foto: mat. promocyjne Łona i Weber Foto: mat. promocyjne

Pierwsza i druga pula biletów na SnowFest Festival została wyprzedana przed czasem. Obecnie w sprzedaży dostępne są limitowane, 2-dniowe karnety (Last X-Mass) w cenie 210 złotych. Liczba biletów jest znacznie mniejsza niż rok temu, ze względu na panujące obostrzenia i reżim sanitarny, dlatego warto zaopatrzyć się w nie jak najszybciej i ze spokojem spoglądać na marcowy weekend w Szczyrku. Baza noclegowa w mieście także ma swoje ograniczenia, a kolejne kwatery i pokoje szybko znikają, więc nie należy tego zostawiać na ostatnią chwilę. Nie zapominajcie o kultowych czapkach i skarpetach SnowFest.

SnowFest Festival 2021 | Trailer 1/SnowFest Festival

Patronem medialnym Festiwalu są: Program Trzeci Polskiego Radia i Czwórka 

(mat. prasowe)

Czytaj także

KAMP! Posłuchaj koncertu ze SnowFestu

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020 15:55
Występ zespołu odbył się podczas festiwalu SnowFest 2020 – imprezy z Trójkowym Znakiem Jakości. Teraz nagranie dostępne jest na stronach Trójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koronawirus 2020. Które festiwale się nie odbędą?

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2020 11:15
Open’er Festival, OFF Festival, czy Up To Date – większość imprez stanęła pod znakiem zapytania w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i co za tym idzie, wprowadzeniem zakazu organizowania imprez masowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poznaliśmy pierwszych artystów SnowFest Festival 2021

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2020 14:29
W oczekiwaniu na 8. edycję festiwalu w Szczyrku...
rozwiń zwiń