X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Żar. Oddech Afryki" Dariusza Rosiaka

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2010 16:09
"Żar. Oddech Afryki" nie jest zwykłą książką podróżniczą. Dariusz Rosiak, dziennikarz radiowej Trójki, schodzi z wydeptanych ścieżek i pokazuje świat, na który nie ma miejsca w mediach.
Audio

Słońce, deszcz, spiekota, chłód – wszystko w Afryce się miesza. (…) Lubimy myśleć o tym kontynencie jak o Czarnym Lądzie, sferze ciemności i śmierci, które dominują nad ludźmi. Ale to nieprawda. Afryka to życie w najpełniejszym wydaniu.

Co w Angoli robią Chińczycy? Jak to możliwe, że na stadionie narodowym w Dakarze mecze rozgrywają drużyny dzielnicowe? Ile godzin trwa układanie najmodniejszej fryzury w Mali?

Zobacz kontynent pełen kontrastów widziany okiem reportera. Poznaj kilkanaście różnorodnych krajów i fascynujących ludzi, ich codzienność i marzenia.Weź głęboki oddech. Poczuj żar.

"Żar. Oddech Afryki" nie jest zwykłą książką podróżniczą. Dariusz Rosiak, dziennikarz radiowej Trójki, schodzi z wydeptanych ścieżek i pokazuje świat, na który nie ma miejsca w mediach. Krok po kroku odkrywa przed Tobą to, co w Afryce najciekawsze i najważniejsze.

 

Przeczytaj, co o książce Dariusz Rosiaka napisał na swoim blogu Michał Nogaś.

Czytaj także

(Trzecie) Powitanie z Afryką

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2007 09:00
Jeśli dziś poniedziałek, a Trójka przekracza granice, to jesteśmy w Afryce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

24 września 2007

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2007 06:00
Poranna audycja "Zapraszamy do Trójki" codziennie od 6:00. Przedstawiamy informacje z kraju i zagranicy. Ciekawostki, praktyczne porady, interesujące komentarze. W Salonie Politycznym Trójki goście - nie tylko, choć przede wszystkim, ze świata polityki. Czekamy także na Państwa opinie. ranek@polskieradio.pl
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy do Trójki

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2007 06:00
„Trójka przekracza granice” to największy projekt podróżniczy w historii radia w Polsce. Czterech reporterów Trójki na miesiąc rozjechało się w cztery strony świata. Dziś połączymy się z naszym wysłannikiem, który jest w Afryce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójkowo-książkowo

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2010 17:04
W październiku trzech Trójkowych dziennikarzy: Wojciech Mann, Dariusz Rosiak oraz Tomasz Gorazdowski, wydają swoje książki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójkowo-książkowo

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2010 04:00
W październiku trzech Trójkowych dziennikarzy: Wojciech Mann, Dariusz Rosiak oraz Tomasz Gorazdowski, wydaje swoje książki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tu Baron 19 października 2010

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2010 10:31
Za oknem ciemno, a my dzisiaj o słońcu i żarze - "Żar. Oddech Afryki" - to książka Dariusza Rosiaka.
rozwiń zwiń