"Jestem miłością" - DVD

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2011 13:49
"Jestem miłością" to poruszający melodramat, będący hołdem dla kina Viscontiego- stał się wielką niespodzianką i odkryciem ostatniego festiwalu w Wenecji.

"Jestem miłością" (reż. Luca Guadagnino, Włochy 2009) – premiera 25 lutego

Film Luki Guadagnino został okrzyknięty przez światową krytykę współczesnym arcydziełem gatunku i wkrótce stał się przebojem w wielu krajach Europy.  

Emma (nagrodzona Oscarem Tilda Swinton) jest od wielu lat żoną Eduarda Recchi, głowy potężnej rodziny z Mediolanu. Piękna, otoczona bogactwem kobieta, żyje w świecie konwenansów, rytuałów i codziennych obowiązków. Przypadkowe spotkanie z młodym, charyzmatycznym przyjacielem syna przypomni jej o głęboko skrywanych żądzach i stanie się początkiem erotycznego przebudzenia. Pełen namiętności potajemny romans na zawsze odmieni oblicze rodziny.

 


Czytaj także

Trójka śladami bohaterów "Jestem miłością"

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2010 12:43
Z okazji polskiej premiery filmu „Jestem miłością” w reżyserii Luki Guadagnino, Program 3 Polskiego Radia gości 24 września w Mediolanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mediolan, miłość, pożądanie i kłamstwo

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2010 10:58
Emma, główna bohaterka filmu „Jestem miłością" jest żoną głowy potężnej rodziny z Mediolanu. Przypadkowe spotkanie z młodym mężczyzną, przypomni jej o skrywanych od dawna pragnieniach.
rozwiń zwiń