Grasz o staż

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2012 15:00
Zbliża się 17. edycja konkursu, który zapewnia pracodawcom szeroką promocję, wspiera budowę wizerunku organizacji wrażliwej społecznie, a także jest szansą na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.
Grasz o staż

Poprzez udział w "Grasz o staż" studenci i absolwenci mają możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanych firmach, agencjach reklamowych, domach mediowych, kancelariach i organizacjach, a także wygrania nagród dodatkowych m.in. w postaci studiów podyplomowych, kursów językowych czy szkoleń specjalistycznych. Z drugiej strony, dla pracodawców staż jest najlepszym sposobem weryfikacji umiejętności młodych ludzi i niejednokrotnie pozyskania cennych pracowników.

 "Grasz o staż" to również okazja do szerokiej promocji firmy. Co roku poprzez udział w Dniach Kariery, targach pracy, czy prezentacje i warsztaty dla studentów konkurs obecny jest na większości uczelni wyższych. Dzięki temu cieszy się tak dużym zainteresowaniem uczestników, a firmom biorącym w nim udział gwarantuje dotarcie do szerokiego grona odbiorców na terenie całego kraju.

Czas na zgłoszenia do konkursu „Grasz o staż” został wydłużony! Tylko do 16 stycznia, firmy i organizacje mogą zgłaszać swój udział w 17. edycji „Grasz o staż” – najstarszym konkursie w Polsce, który w tym roku został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 A 17. edycja "Grasz o staż" rozpocznie się 6 lutego 2012 wraz z opublikowaniem na stronie www.grasz.pl zadań konkursowych.

Zobacz więcej na temat: firma POLSKA pracodawcy