X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Drugi oddech" Krzysztofa Napiórkowskiego

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2012 13:04
Drugi autorski album znakomitego pianisty, wokalisty, gitarzysty, błyskotliwego autora tekstów i kompozytora oraz producenta.
Krzysztof Napiórkowski
Krzysztof NapiórkowskiFoto: mat. prasowe

Po ciepło przyjętym przez krytykę i dziennikarzy debiucie "Introspekcja" (2008) i zaskakującą muzyczną interpretacją poezji Zbigniewa Herberta "Granie Herberta" (2008) przyszedł czas na kolejny, jak mówi autor - dojrzalszy fonogram. Krążek pod tytułem "Drugi oddech" zawierać będzie 11 kompozycji do tekstów Wojciecha Kassa, Pawła Szydła i utwory autorskie.

Poetyckie teksty i wyrafinowane kompozycje obfite w jazzową melodykę z pewnością zainteresują słuchaczy poszukujących w piosence pełnokalorycznej muzycznej treści i autorskiej refleksji.

W nagraniach wzięli udział utalentowani instrumentaliści m. in. Michał Jurkiewicz - skrzypce, Kamil Barański – instr. klawiszowe, Wojciech Fedkowicz - perkusja, Jacek Fedkowicz - bas, Kacper Stolarczyk.


Lista utworów:

1. Miejsce zabawy
2. Wszystko gdzieś w nas
3. Jest pięknie
4. Ludzie mówią
5. Panie wiotkiej trzciny
6. Zawirował nagle
7. Wyspa
8. Prosta rzecz
9. Pustosłowie
10. Idzie zima
11. Planetarium


"Drugi oddech", premiera - 13 marca 2012

Zobacz więcej na temat: płyta