X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Kamp!"

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2012 11:00
23 listopada ukazuje się debiutancka, imienna płyta tria Kamp! Album zawiera 11 kompozycji.
Kamp
Foto: Fot.: Fragment okładki płyty

Album "Kamp!" powstawał na przestrzeni ostatnich dwóch lat w Łodzi oraz w poznańskim studiu Bartosza Szczęsnego, gdzie był mixowany. – Zgadza się, ten album powstawał długo, ale nie powstawał w męczarniach. Potrzebowaliśmy zrozumieć swoje własne muzyczne oczekiwania i jednocześnie wyrwać się z oczekiwań innych. I to naszym zdaniem się udało, choć płyta może zaskoczyć – tak muzycy Kamp! tłumaczą długie oczekiwanie na swój debiut.
– Do tego albumu podeszliśmy dość konserwatywnie. Na zasadzie: początek, rozwinięcie i zakończenie. I dokładnie tak nad nim pracowaliśmy, odrzucając wszystkie pomysły, które burzyły jego strukturę – mówi wokalista, Tomek Szpaderski. I dodaje:  – Nie oznacza to, że kiedyś nie skorzystamy z tego materiału.
Już w najbliższą sobotę Kamp! zagrają pierwszy koncert promujący płytę. W warszawskim klubie 1500m2, premierowo będzie można posłuchać nowych kompozycji z debiutanckiego albumu. Kolejne miasta na trasie to Wrocław (23.11), Poznań (24.11), Kraków (29.11), Krosno (30.11), Lublin (1.12), Olsztyn (6.11), Sopot (7.11), Tczew (8.11), Katowice (13.12), Białystok (14.12). 
Cztery utwory z tej płyty są już znane słuchaczom: "Heats", "Distatnce Of The Modern Hearts", "Cairo" oraz najnowsza, pojawiająca się na antenach wielu stacji radiowych - "Sulk".
Pełna tracklista albumu przedstawia się następująco:
1) Oaxaca
2) Cairo
3) Can't You Wait
4) Sulk
5) Melt
6) Lux Lisbon
7) Distance Of The Modern Hearts
8) International Landscapes
9) Heats
10) New Frontier
11) Sirocco