X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dorota Miśkiewicz serwuje "Tuńczyka"

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2012 15:47
Najnowszy singiel z płyty "ALE", do którego ilustracje stworzyła Małgorzata Herba. Posłuchaj i przyjdź na spotkanie autorskie!
Dorota Miśkiewicz serwuje Tuńczyka
Foto: ilustracja Małgorzaty Herby

Ostatni swój album, "ALE" Dorota Miśkiewicz wydała w maju 2012 roku. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo była "Samba z kalendarza", drugim - duet z Wojciechem Waglewskim "W komórce", ale zgodnie z tytułem ostatniej płyty, piosenkarka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.
Zapraszamy na spotkanie z Dorotą Miśkiewicz w świątecznej i muzycznej atmosferze. Rozmowę o muzyce, pasji życia i jedzeniu poprowadzi Artur Andrus. Podczas spotkania usłyszymy kolędę w wykonaniu tego duetu i najnowszy singiel Doroty zatytułowany "Tuńczyk".
W rozmowach udział wezmą również goście specjalni: Urszula Dudziak, Viola Śpiechowicz, Małgorzata Pieńkowska, Adam Sztaba, Hirek Wrona, Jan Ptaszyn Wróblewski i Henryk Miśkiewicz.
17.12.2012 (poniedziałek) start g. 18:00. Traffic Club (ul. Bracka 25 ) Warszawa

Artystka rozpoczęła właśnie promocję kolejnego singla. "Tuńczyk" to niebanalny, energetyczny utwór utrzymany w lekkim, popowo-jazzowym klimacie z etnicznymi akcentami, traktujący o miłości do ... surowego tuńczyka!

- "Tuńczyk" to piosenka z przymrużeniem oka - o kobiecie z wielkim apetytem na życie, która jada dużo, często i nie z byle kim. Tylko prawdziwy mężczyzna może dzielić z nią tę namiętność. Bo dziewczyna lubi podjeść z cudzego talerza - i to nie zawsze najtańsze potrawy! Choćby sushi z tuńczykiem ... – ostrzega żartobliwie artystka. To dama, która je wolno i na raty, ze smakiem, tak jak żyje. Bo, co najważniejsze, piosenka jest o pasji życia.

Pomysł na piosenkę, jak mówi piosenkarka, wziął się (...) z potrzeby innego tematu, tyle przecież powstaje piosenek o miłości! Dorota równie chętnie śpiewa, co gotuje. - Kiedy gotuję, to z pasją i radością. Nie robię tego często. Lepiej wychodzi mi zjadanie, niż gotowanie.

Na koniec dodaje, że ostatnio fascynuje się specjałami kuchni ajurwerdyjskiej, ale... - Właściwie lubię jeść wszystko. Dużo, często i nie z byle kim!

Czytaj także

Koncert Doroty Miśkiewicz w Trójce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2012 20:05
Artystka w Muzycznym Studiu Polskiego Radia wystąpiła z piosenkami ze swojej najnowszej płyty "Ale".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dorota Miśkiewicz: Koncerty w Trójce nie idą w zapomnienie

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2012 12:53
- Stojąc na scenie Studia im. Agnieszki Osieckiej zawsze mam poczucie, że muszę sprostać odpowiedzialności. Jest to przecież scena prestiżowa. Mam nadzieję, że będzie bardzo energetycznie i zmieści się jak najwięcej piosenek - mówiła artystka przygotowując się do występu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ta piosenka jest wyjątkowej urody

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2012 11:57
- Podczas nagrania wszystko przebiegało w miłej atmosferze, podobnie na planie teledysku. Wszyscy byli po prostu dobrze nastawieni, bo cała akcja i to, co robi pani Janina Ochojska jest ważne. W tym celu się spotkaliśmy, by uczcić jubileusz 20-lecia działania PAH - mówi Dorota Miśkiewicz o utworze "Uwaga, uwaga".
rozwiń zwiń

Czytaj także

I dzieci, i starce czytają przy latarce - zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2012 13:00
- Nie przypuszczałem, że doczekam wieczoru poświęconego mojej książce - wyznał Michał Rusinek. W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbyło się wyjątkowe spotkanie poświęcone "Wierszykom domowym". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i wideo z tego wydarzenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krakowscy i warszawscy artyści pakują Szlachetne Paczki

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2012 18:01
- Idea jest mądra, ma w sobie godność - i ci, którzy chcą dać i ci, którzy potrzebują wziąć, nie muszą się martwić o to, że trzeba o coś prosić - mówi Wojciech Malajkat o Szlachetne Paczce.
rozwiń zwiń