Spotkaj się z dziennikarzami Trójki na Bałtyk Festiwal Media i Sztuka w Darłowie!

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2013 16:57
Piątek 12 lipca będzie Dniem Programu 3 na festiwalu. Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach z Magdą Jethon, Michałem Olszańskim, Katarzyną Kłosińską, Markiem Niedźwieckim, Piotrem Baronem i Piotrem Metzem.
Michał Olszański
Michał OlszańskiFoto: Fot. Wojciech Dorosz/Polskie Radio

W dniach od 11 do 14 lipca 2013 roku odbędzie się najnowsza edycja Bałtyk Festiwal Media i Sztuka w Darłowie, w jego ramach odbędzie się Dzień Polskiego Radia oraz "Nasz mały PRL".

 W tym roku również spodziewany jest przyjazd czołowych polskich artystów i dziennikarzy, m.in.: Daniela Passenta, Jacka Żakowskiego, Wojciecha Pszoniaka, Jerzego Gruzy, Szczepana Twardocha, Michała Olszańskiego, Piotra Barona, Jacka Kleyffa.
To już trzecia edycja tej imprezy, a druga organizowana we współpracy z Radiem Koszalin, które zajmie się częścią muzyczną oraz poprowadzi na żywo darłowskie studio radiowe. Idea Festiwalu opiera się na założeniu, że media stanowią nieodłączną część życia społecznego, a Festiwal ma na celu ich przybliżenie i pokazanie ich różnorodności. W ramach Festiwalu organizowane są m.in.: panele dyskusyjne, pokazy filmów, wystawy, spotkania autorskie oraz koncerty.
Tegoroczna impreza, podobnie jak w roku poprzednim, będzie podzielona na dwie części. Pierwsza to spotkania z artystami i znanymi z telewizji i pierwszych stron gazet dziennikarzami. Podczas drugiej części – muzycznej, odbędzie się konkurs o Bursztynowy Mikrofon Radia Koszalin oraz koncerty gwiazd. Na przyplażowej scenie wystąpią uczestnicy konkursu i formacja De Mono oraz Nocna Zmiana Bluesa. Usłyszymy także dwie wspaniałe grupy szczecińskie: Baltic Neopolis Quartet i zespół rockowy Chorzy na Odrę.

Piątek 12 lipca będzie Dniem Programu 3 na Festiwalu. Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach z Magdą Jethon, Michałem Olszańskim, Katarzyną Kłosińską, Markiem Niedźwieckim, Piotrem Baronem,  Piotrem Metzem.

Audycje na antenie Trójki prosto z Bałtyk Festiwal Media i Sztuka w Darłowie:
- 12.07  - "LP Trójka" (godz. 9.00 -12.00)

- 12.07 - "Lista Przebojów Programu Trzeciego" (godz. 19.00 - 22.00)
- 13.07 - "Markomania" (godz. 10.00 - 12.00).


Zobacz więcej na temat: Magda Jethon media Trójka

Czytaj także

Piotr Kaczkowski odznaczony przez prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2012 12:13
Dziennikarz radiowej Trójki został uhonorowany przez Bronisława Komorowskiego Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Talenty Trójki wręczone! Zobacz wideo

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2013 19:06
W kategorii Teatr wygrała Agnieszka Skrzypczak, w kategorii Film zwycięzcą został Grzegorz Zariczny, a najlepszy w kategorii Sztuki wizualne okazał się Krzysztof Maniak. Nagrodę specjalną – Diament Trójki – otrzymał Janusz Głowacki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nagroda dziennikarska im. Mariana Krzaka dla Wiktora Legowicza

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2013 17:31
Dziennikarz ekonomiczny radiowej Trójki Wiktor Legowicz został uhonorowany nagrodą przyznawaną przez Związek Banków Polskich.
rozwiń zwiń