X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stacey Kent "The Changing Lights”

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2013 15:00
Nominowana do nagrody Grammy wokalistka Stacey Kent oraz wytwórnia Parlophone Label Group France (wcześniej EMI Music France) ogłaszają premierę nowego albumu Stacey zatytułowanego "The Changing Lights”. Najnowsza płyta artystki stanowi odzwierciedlenie jej niesłabnącej fascynacji muzyką brazylijską.
Stacey Kent The Changing Lights
Foto: Parlophone Label Group France/ mat. prom.

Premierze nowego albumu towarzyszyć będzie światowa trasa koncertowa, w ramach której piosenkarka wystąpi w wielu prestiżowych miejscach, m.in. w Ronnie Scott's Club w Londynie (30 września – 4 października), L’Olympia w Paryżu (15 listopada) czy Birdland w Nowym Jorku (3-8 grudnia). Najnowsze wydawnictwo amerykanki zawierać będzie zarówno kompozycje autorskie, jak i covery klasycznych utworów gwiazd muzyki brazylijskiej takich, jak Tôm Jobim, Dori Caymmi, Marcos Valle czy Roberto Menescal, którego usłyszeć można w dwóch piosenkach na najnowszej płycie Stacey (w tym w jego własnej kompozycji "O Barquinho”).

Płyty Stacey Kent, która z wytwórnią Blue Note/EMI France – obecnie funkcjonującą pod nazwą Parlophone Music France – współpracuje od 2007 roku, dotychczas sprzedały się na całym świecie w nakładzie przekraczającym pół miliona egzemplarzy. Wśród tych albumów znajduje się nominowana do nagrody Grammy i ciesząca się statusem platynowej płyta "Breakfast on the Morning Tram”, a także wydawnictwa "Raconte-Moi” i "Dreamer in Concert”.

Tracklista:

1. This Happy Madness

2. The Summer We Crossed Europe In The Rain

3. One Note Samba

4. Mais Uma Vez

5. Waiter, Oh Waiter

6. O Barquinho

7. The Changing Lights

8. How Insenstive

9. O Bêbado e a Equilibrista/Smile

10. Like A Lover

11. The Face I Love

12. A Tarde

13. Chanson Légère

Bonus tracks

14. Le premier bonheur du jour (iTunes worldwide bonus)

15. Meditation (Japan bonus)

Zobacz więcej na temat: płyta Stacey Kent