X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Boks na Ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak"

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 20:34
Słynny jazzman, podpytywany przez dociekliwego Artura Andrusa, barwnie opowiada o małżeństwie z Marią Czubaszek, a jest to związek nie zawsze zgodnych indywidualistów!
Wojciech Karolak, Maria Czubaszek, Artur Andrus
Wojciech Karolak, Maria Czubaszek, Artur AndrusFoto: Przemysław Goławski

Po absolutnym bestsellerze pt. "Każdy szczyt ma swój Czubaszek" przychodzi czas na nową książkę Marii Czubaszek i Artura Andrusa ! Tym razem do prześmiesznych rozmów na pełnych prawach włącza się trzecia wybitna postać – Wojciech Karolak.

Słynny jazzman, podpytywany przez dociekliwego Artura Andrusa, barwnie opowiada o małżeństwie z Marią Czubaszek, a jest to związek nie zawsze zgodnych indywidualistów! We trójkę wspominają dawne czasy, historie miłosne, PRL, jazz i całą plejadę słynnych artystów: Koftę, Urbaniaka, Ptaszyna Wróblewskiego, Dobrowolskiego i wielu innych.

Benefis Marii Czubaszek i Wojciecha Karolaka w poniedziałek 28 października w Trójce >>>

/

Autorzy opowiadają masę anegdot, bezlitośnie punktują przeróżne absurdy, okraszając tekst brawurową twórczością Marii Czubaszek i sporą dawką abstrakcyjnego humoru najwyższej próby.

Książkę można nabyć na stronie sklep.polskieradio.pl >>>

Czytelnicy dowiedzą się m.in. kiedy Pani Maria bywała zazdrosna, czemu mierzyła z nabitej broni do milicjanta, jak jazzmani pili wódkę w Krakowie, dlaczego szwedzka policja myślała, że Karolak zastrzelił świnkę morską, oraz… z jakiego właściwie powodu zaproponowano Marii Czubaszek Boks na Ptaku.

Maria Czubaszek: W Trójce mam tremę>>>
Wszystkie teksty Marii Czubaszek, które znajdują się w tej książce, pochodzą z cudem odnalezionej w "piwnicy", wysmaganej wiatrem i wychłodzonej mrozem walizki leżącej wcześniej wśród kilkunastu kołpaków do opla.
Artur Andrus

Artur Andrus: Marysię Czubaszek przysłały inne światy>>>

Premiera książki "Boks na Ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak" - 22.10.2013

Zobacz więcej na temat: Artur Andrus KSIĄŻKA

Czytaj także

Maria Czubaszek: W Trójce mam tremę

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2011 17:45
- W Trójce zaczynałam, wtedy nie wierzyli, że nie istnieję - mówiła satyryczka podczas spotkania w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. - A teraz nie wierzą pewnie Państwo, że ja jeszcze żyję, więc mniej więcej koło się zamyka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maria Czbaszek i Marek Kondrat o "ich radiu"

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2012 13:37
Gośćmi Marzeny Rogalskiej i Huberta Urbańskiego w "Pytaniu na śniadanie" byli Maria Czubaszek i Marek Kondrat opowiadali o fenomenie Trójki i ich niesłabnącej sympatii do stacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Benefis Marii Czubaszek i Wojciecha Karolaka - zobacz wideo i galerię zdjęć!

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 16:13
Ona: pisarka, felietonistka, dziennikarka, satyryk. On: muzyk jazzowy, pianista, kompozytor, saksofonista, aranżer. Ich wspólne życie to bogate źródło anegdot i ciekawych wspomnień. W Trójce odbył się benefis Marii Czubaszek i Wojciecha Karolaka!
rozwiń zwiń