X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„Wszystkie Koncerty Trójki”

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2010 02:05
Do wygrania roczne karnety na koncerty w Trójce! W poniedziałek 25 stycznia rusza konkurs „Wszystkie Koncerty Trójki”, w którym do wygrania będą dwa dwuosobowe karnety na koncerty organizowane przez Program III w Studiu im. Agnieszki Osieckiej.
Audio

Przypomnimy najważniejsze koncerty, jakie odbyły się na trójkowej scenie. Posłuchamy wybranych utworów, opowiemy o artystach, a na koniec zadamy pytanie konkursowe. Wystarczy uważnie słuchać Trójki i odpowiedzieć poprawnie na zadane pytanie, wysyłając SMSa pod numer 7360 (koszt 3,66 zł brutto). Pytania pojawiać się będą na antenie Trójki w dniach 25 stycznia – 5 lutego 2010 r. (poniedziałek-piątek), podczas audycji Tu Baron, o godz. 9.20, 10.20 i 11.20.

Słuchacze biorący udział w konkursie „Wszystkie Koncerty Trójki” codziennie  będą mieli szansę na zdobycie wyjątkowych zegarków z logo Programu III. W finale 29 stycznia i 5 lutego 2010 r  wszyscy uczestnicy będą mogli wygrać nagrodę główną w postaci dwóch dwuosobowych karnetów na wszystkie koncerty organizowane przez Program III w studiu im. Agnieszki Osieckiej w terminie 14 lutego 2010 – 14 lutego 2011.

Szczegóły w regulaminie konkursu

Zobacz więcej na temat: Agnieszka Osiecka

Czytaj także

Najlepsze koncerty Trójki na płytach!

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2007 12:43
Nowa muzyczna kolekcja na CD. Trójka Live! "Rzeczpospolita" prezentuje najlepsze koncerty, jakie odbyły się w ciągu ostatnich kilkunastu lat w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Programie III Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncerty za abonament dla słuchaczy PR

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2010 11:39
Polscy artyści odbędą cykl koncertów dla słuchaczy Polskiego Radia płacących abonament radiowo-telewizyjny. Zamiast biletu wstępu na koncerty "Gwiazdy za abonament" wystarczy dowód wpłaty abonamentowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Słynne koncerty radiowe

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2010 00:00
W nocnej audycji muzycznej prezentujemy słynne koncerty radiowe nagrane w studiu im. Agnieszki Osieckiej, m.in. występ Suzanne Vegi i zespołu Myslovitz.
rozwiń zwiń