"Biegam, bo lubię" – edycja sierpień-listopad

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2012 15:00
Weź udział w Trójkowym konkursie, wykaż się refleksem i wygraj sprzęt biegowy!
Biegam, bo lubię  edycja sierpień-listopad
Foto: Glow Images/East News

Kolejną szanse na wygranie nagrody będą Państwo mieli  15 listopada .

W audycji "Biegam, bo lubię" (w czwartki ok. 17:20) zadane zostanie pytanie konkursowe. Zadaniem słuchaczy jest przesłać w jak najkrótszym czasie poprawną odpowiedź  sms-em pod numer 73 533 (koszt: 3,69 brutto/ 3 zł netto za wysłanie wiadomości).
Szansę na zdobycie nagród ma osoba (lub dwie osoby - w zależności od wydania konkursu), która przyśle poprawną odpowiedź w najkrótszym czasie od chwili zadania pytania . Szczegóły w regulaminie!
Nagrodami w konkursie jest sprzęt biegowy marki Adidas.

 

Zobacz więcej na temat: adidas bieganie

Czytaj także

W upale biegaj rozważnie!

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 19:45
Mamy już lato - czeka nas z pewnością wiele gorących dni. Paweł Januszewski i Krzysztof Łoniewski zebrali kilka rad dla tych, którzy niezrażeni wysokimi temperaturami zdecydują się trenować czy startować w imprezach biegowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magdalena Boczarska: bieganie daje motywację do życia

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2012 20:00
- Lubię zacząć dzień o 6.00 - 7.00 rano po to, żeby przebiec się po parku i zobaczyć, jak wygląda świat - mówi aktorka przygotowująca się do triatlonu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przed treningiem, po treningu - jedz owoce!

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 18:28
- Około 20 proc. dziennej dawki wody latem spożywamy razem z jedzeniem. Arbuz, melon, pomarańcze to nie tylko źródło fruktozy, ale też elektrolitów, które - szczególnie w gorące dni - pomagają regulować pracę serca i krążenie, czyli sodu i potasu - mówi Paweł Kempa z miesięcznika "Runner's World".
rozwiń zwiń