X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wygraj bilety na wyjątkowy koncert Randy Crawford

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2013 13:08
Artystka wystąpi 8 listopada 2013 r. w warszawskiej Sali Kongresowej. Wydarzenie uświetni obchody 25-lecia koncertów w Trójce. Zapraszamy do zabawy, bilety czekają.
Randy Crawford wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej
Randy Crawford wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej Foto: Ladies' Jazz Festival/ mat. prom.
/

Konkurs odbędzie się w porannym wydaniu audycji  Zapraszamy do Trójki w dniach 8-31 października 2013 r. (w godzinach 6-9, od poniedziałku do czwartku). W programie zadane będzie pytanie konkursowe. Zadaniem słuchaczy jest jak najszybciej przesłać poprawną odpowiedź na zadane pytanie wysyłając wiadomość sms pod numer 73 533 (koszt: 3,69 brutto/ 3 zł netto za wysłanie wiadomości).

Wygrywa pierwsza poprawna odpowiedź. Nagrodą w danym wydaniu konkursu jest dwuosobowy bilet na koncert Randy Crawford (8 listopada 2013 r., Warszawa, Sala Kongresowa).
Dokładnie ćwierć wieku temu rozpoczęła się trwająca do dziś seria Trójkowych koncertów. Odwiedzili nas m.in. Tori Amos, Suzanne Vega i Leonard Cohen, a także: Lao Che, Hey i T.Love. Jest więc co świętować. 8 listopada w Sali Kongresowej uczcimy koncertowe ćwierćwiecze występem Randy Crawford. Towarzyszyć jej będzie Joe Sample Trio.
PRZED przystąpieniem do konkursu NALEŻY zapoznać się z REGULAMINEM: