Wygraj bilety na wyjątkowy koncert Randy Crawford

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2013 13:08
Artystka wystąpi 8 listopada 2013 r. w warszawskiej Sali Kongresowej. Wydarzenie uświetni obchody 25-lecia koncertów w Trójce. Zapraszamy do zabawy, bilety czekają.
Randy Crawford wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej
Randy Crawford wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej Foto: Ladies' Jazz Festival/ mat. prom.
/

Konkurs odbędzie się w porannym wydaniu audycji  Zapraszamy do Trójki w dniach 8-31 października 2013 r. (w godzinach 6-9, od poniedziałku do czwartku). W programie zadane będzie pytanie konkursowe. Zadaniem słuchaczy jest jak najszybciej przesłać poprawną odpowiedź na zadane pytanie wysyłając wiadomość sms pod numer 73 533 (koszt: 3,69 brutto/ 3 zł netto za wysłanie wiadomości).

Wygrywa pierwsza poprawna odpowiedź. Nagrodą w danym wydaniu konkursu jest dwuosobowy bilet na koncert Randy Crawford (8 listopada 2013 r., Warszawa, Sala Kongresowa).
Dokładnie ćwierć wieku temu rozpoczęła się trwająca do dziś seria Trójkowych koncertów. Odwiedzili nas m.in. Tori Amos, Suzanne Vega i Leonard Cohen, a także: Lao Che, Hey i T.Love. Jest więc co świętować. 8 listopada w Sali Kongresowej uczcimy koncertowe ćwierćwiecze występem Randy Crawford. Towarzyszyć jej będzie Joe Sample Trio.
PRZED przystąpieniem do konkursu NALEŻY zapoznać się z REGULAMINEM: