Paweł Huelle - "Oland"

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2008 09:43
Oland – to nazwa skandynawskiej wyspy i tytuł zarazem dłuższego opowiadania Pawła Huelle, które nie zostało jeszcze opublikowane w książce. – Otrzymawszy je kiedyś od autora przed Świętami Bożego Narodzenia, od razu je „usłyszałam”...

... – Czekało na „swój” czas i właśnie mamy szansę je Państwu zaprezentować. Autor zgodził się je dla nas przeczytać. -  Skąd pomysł, żeby Paweł Huelle sam czytał opowiadanie? - Proszę posłuchać: od 8 stycznia – kolejne fragmenty o 20.50.

„Oland” – historia pewnego tajemniczego spotkania na tajemniczej wyspie, zagubionej na Bałtyku, a w perspektywie legenda o jednym z Trzech Mędrców, który, wracając, zagubił się i tak wędruje przez stulecia… - A w tle opowieści - muzyka, specjalnie napisana przez The Calog oraz cytowana z płyty Dereva, północne morze oczywiście i północny wiatr.

- Zapraszamy:

Baszka Marcinik ,  Sylwia Domańska i Janusz Deblessem

Czytaj także

Dramat w Teatrze Wyobraźni: Paweł Huelle "Kąpielisko Ostrów"

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2009 13:20
Paweł Huelle - "Kąpielisko Ostrów" w adaptacji Iwony Malinowskiej i reżyserii Jana Warenyci. Występują: Danuta Stenka, Monika Kwiatkowska, Joanna Jędryka,Wieńczysław Gliński, Marek Walczewski, Andrzej Ferenc, Marek Obertyn, Wojciech Wysocki i Jerzy Kamas.
rozwiń zwiń