X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Finał akcji radiowej Trójki "Wakacje na dwóch kółkach"

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2019 19:08
Znamy finalistów akcji radiowej Trójki "Wakacje na dwóch kółkach". W ogródku radiowym przy Myśliwieckiej w Warszawie przedstawiono dziesięciu finalistów konkursu. Nagrodą główną jest wyprawa do Bułgarii z pomysłodawcą rowerowej audycji, Henrykiem Sytnerem.
Audio
  • Finał konkursu "Wakacje na dwóch kółkach" (Trójka)
Patrycjusz Wyżga, Henryk Sytner i laureaci konkursu Wakacje na dwóch kółkach
Patrycjusz Wyżga, Henryk Sytner i laureaci konkursu "Wakacje na dwóch kółkach"Foto: Magdalena Dercz

Laureaci pojutrze wylecą samolotem do Bułgarii. Będzie im towarzyszył Henryk Sytner. Dziennikarz podkreślił, że tegoroczna wyprawa jest organizowana w Primorsku. To region, który radiowa Trójka odwiedziła na rowerach ponad 20 lat temu.

– Wracamy do Bułgarii. To coś w rodzaju wyprawy sentymentalnej – mówi Henryk Sytner. – Zjeździliśmy już z laureatami pół świata, bo byliśmy w niemal wszystkich krajach Europy, ale też w Australii i dwa razy w Afryce. Wszędzie, gdzie byliśmy, ludzie nas zatrzymywali i mówili: "oni są z Trójki!" – wspomina dziennikarz Programu Trzeciego.

W programie jest nie tylko jazda na rowerze. Uczestnicy wyprawy będą również uczestniczyć w wycieczkach pieszych, pływać i zwiedzać lokalne zabytki. W konkursie mogły wystartować osoby młode, do 19. roku życia. Wyprawa bułgarskim wybrzeżem potrwa do 6 września. Rowery dla uczestników zapewnia organizator konkursu. 

Trójkowe studio odwiedziła również pani Irena, która wygrała konkurs 43. lata temu! – Znalazłam się tutaj zupełnie z innego powodu. Zobaczyłam na korytarzu pana Henryka Sytnera i musiałam się zatrzymać. Konkurs wygrałam w 1976 roku i były to cudowne wakacje – wspomina laureatka 5. edycji konkursu. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego dźwięku.

*** 

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie 
Prowadzi: 
Patrycjusz Wyżga
Goście: Henryk Sytner i laureaci konkursu "Wakacje na dwóch kółkach"
Data emisji: 21.08.2019
Godzina emisji: 18.18

IAR/kw/mk