X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nasz dom bardzo muzyczny!

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2014 11:42
W ostatnich tygodniach utrzymywaliśmy tempo najwyższe. Dzisiaj nieco wolniej, dzisiaj prawdziwa wolna sobota!
Audio
  • Nasz dom bardzo muzyczny! (Radiowy Dom Kultury/Trójka)
Nasz dom bardzo muzyczny
Foto: Nova/Wikipedia/CC

Wolna sobota leniwie realizuje plany. Zaczęliśmy od wydarzeń w telefonicznym skrócie Agnieszka Obszańska dzwoni do Białegostoku, Nowej Soli i Wymysłowa .

Wróciliśmy jeszcze raz do Stambułu - tym razem filmowo! Przed tygodniem rozpoczęła się ta opowieść a przyszłość przyniesie kolejne odcinki - wszak rok Polska -Turcja 2014 dopiero się zaczął! Wróciliśmy także do Krakowa i Miesiąca Fotografii - mamy nowe wiadomości dotyczące programu festiwalu!

Odwiedziliśmy również CSW w Warszawie - aby poznać nową sztukę z Rumunii. Ponownie uruchomiliśmy nasz Muzyczny Przewodnik 3 autorstwa Wojciecha Włodarczyka i przyglądamy się Najciekawszym Budynkom Świata dzięki Annie Dudzińskiej.

Dzisiaj dużo nowej muzyki. Polskiej! Xxanaxx, Król, Daniel Spaleniak.

Na FB jesteśmy 24/7

Do słuchania "Radiowego Domu Kultury" zapraszamy w każdą sobotę między 12.00 a 14.00.

szydłowska&obszańska&nogaś

1076051

Czytaj także

Għodwa t-tajba, czyli Trójka z Malty!

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2013 11:20
W specjalnym wydaniu "Radiowego Domu Kultury" gościliśmy na wyspie! Leżącej na Morzu Śródziemnym, pięknej, tonącej w słońcu, zamieszkałej przez przemiłych ludzi. - Pogoda i niewielkie odległości zachwycają na Malcie. Mieszkańcy kochają życie - mówią Agnieszka Obszańska i Michał Nogaś, którzy zabrali nas w dwugodzinną podróż pełną ciekawych spotkań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

RDK w podróży!

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2014 11:23
Ruch jeszcze nikomu nie zaszkodził! Wprawdzie nie bierzemy udziału w igrzyskach, ale też podejmujemy wyzwania. Dlatego w "Radiowym Domy Kultury" gości Cieszyn, Szklarska Poręba i Różewicz. Janusz Różewicz!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Atlas

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2014 11:41
Dzisiaj podróżujemy. Ponad konfliktami. Opowieść o współpracy kulturalnej z Turcją obok zaproszenia na spektakl Teatru ZAR. I dużo więcej!
rozwiń zwiń