X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Syreny!

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2014 13:26
Piękna wiosna za oknem! U nas stalowe domy, Kolberg, Rolke, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, CSW Toruń i Gwarancje TVP Kultura!
Audio
Joseph Beuys przed kwaterą główną założonej przez siebie Organizacji Na Rzecz Demokracji Bezpośredniej Przez Referendum, Dsseldorf 1971
Joseph Beuys przed kwaterą główną założonej przez siebie Organizacji Na Rzecz Demokracji Bezpośredniej Przez Referendum, Düsseldorf 1971 Foto: Tadeusz Rolke / Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Telefoniczny skrót- to nasz ulubiony skrót! Agnieszka Obszańska dzwoniła dzisiaj do Wrocławia, Krakowa i Bielska-  Białej.

Uwaga! Od 31 marca na stronach internetowych Muzeum Sztuki Nowoczesnej można oglądać zdjęcia Tadeusza Rolke. Klasyk polskiej fotografii, fantastyczne zdjęcia i łatwy dostęp - świetna propozycja! Na początek 4000 zdjęć, będzie więcej... W naszym studiu dzisiaj mistrz we własnej osobie - Tadeusz Rolke i kurator projektu - Robert Jarosz.

Opowiadaliśmy też o domu, który został odlany w ...hucie! Tak! Stalowe domu stoją w Nowym Jorku, stalowe domy mamy także u nas! Gdzie i jak się w nich mieszka - o tym Anna Dudzińska!

Odwiedziliśmy dwie wystawy - pierwsza z nich w CSW w Toruniu. Tytuł wystawy - "Crimestory". Artyści - między innymi - Wojciech Bąkowski, Tymek Borowski, Olaf Brzeski, Cipedrapskaud, Oskar Dawicki, Mikołaj Długosz, Grzegorz Drozd, Michał Frydrych i Aneta Grzeszykowska. Kurator - Stach Szabłowski oprowadzał nas osobiście!

Druga wystawa w Warszawie. "Zawód : Projektant/świadomość i działanie" - Galeria Salon Akademii. Magda Kochanowska wprowadziła nas w zagadnienie procesów  takich jak globalizacja i urbanizacja, zmiany demograficzne, eksploatacja środowiska czy rozwój technologiczny, które  nieustannie modyfikują obraz świata.

Odwiedziła nas Katarzyna Janowska - dyrektorka TVP Kultura. Stacja po raz kolejny przyzna swoje nagrody - Gwarancje Kultury. Uroczysta gala w piątek 11 kwietnia!

Zapraszamy do słuchania "Radiowego Domu Kultury" w każdą sobotę między 12.00 a 14.00.

na FB 24/7

obszańska/szydlowska/nogaś

Czytaj także

Tadeusz Rolke o robieniu zdjęć nikomu niepotrzebnych

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2013 12:00
– Większość moich fotografii poswatała nie w skutek zleceń. Mam jakiś motorek, który mnie kręci do bezustannego fotografowania – mówił Tadeusz Rolke prowadzącym "Radiowy Dom Kultury”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

RDK w podróży!

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2014 11:23
Ruch jeszcze nikomu nie zaszkodził! Wprawdzie nie bierzemy udziału w igrzyskach, ale też podejmujemy wyzwania. Dlatego w "Radiowym Domy Kultury" gości Cieszyn, Szklarska Poręba i Różewicz. Janusz Różewicz!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nasz dom bardzo muzyczny!

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2014 11:42
W ostatnich tygodniach utrzymywaliśmy tempo najwyższe. Dzisiaj nieco wolniej, dzisiaj prawdziwa wolna sobota!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tu Katowice, tu jesteśmy!

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2014 00:42
Na zaproszenie festiwalu Tauron Nowa Muzyka, tuż przed koncertem zespołu Moderat! Nie możemy zaprosić na koncert- bilety już zostały wyprzedane. Mamy za to rozmowę z zespołem!
rozwiń zwiń