X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Chodźmy w deszcz!

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2014 11:38
Pogoda nietęga ale u nas miło i ciepło! Chodźcie do nas! Ten dzień był bardzo długi, wszak to także noc muzeów w całej Polsce!
Audio
Chodźmy w deszcz
Foto: arki/sxc.hu/cc

U nas Wieża Babel! Po polsku, po angielsku, po islandzku!

Zaczęliśmy tradycyjnie od wydarzeń w telefonicznym skrócie. Agnieszka Obszańska dzwoniła do Cieszyna, Tarnowa i Białegostoku.

ORT: Wiersze z Islandii/wiersze z Polski to międzynarodowy projekt poetycki realizowany przez Instytut Książki. Właśnie dobiega końca! Działo się bardzo dużo, najważniejsze, że dużo po projekcie zostanie - o czym więcej TU. W Warszawie, w ramach tegorocznej Nocy Muzeów o godz. 19:00, Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego / wiosenny wieczór z udziałem trzech islandzkich poetek: Gerður Kristný, Kristín Svava Tómasdóttir, Linda Vilhjálmsdóttir, który poprowadziła Agnieszka Wolny–Hamkało.
Po spotkaniu ok. 20.30 organizatorzy zaprasili do ogrodów BUW-u na inaugurację wystawy wierszy na płocie, a także na ulubione przysmaki Islandczyków, czyli… Prince Polo i tran... W naszym studiu gościła Olga Hołownia - nasza elfolożka z poetkami. A za tydzień Michał Nogaś zda relację z zakończenia projektu podczas Festiwalu Sztuk w Reykjavíku.

Odwiedził nas także Simon Broughton, redaktor naczelny brytyjskiego magazynu Songlines , gość specjalny odbywającego się w ten weekend 17. Festiwalu Folkowego Polskiego Radia Nowa Tradycja.
Wizyta Simona zbiega się w czasie z premierą wspólnego singla Kapeli Ze Wsi Warszawa i Mercedes Peon.

W Krakowie wystartował Miesiąc Fotografii - nasz ukochany festiwal fotograficzny! Agnieszka Obszańska na miejscu oglądała pierwsze wystawy, zwiedziliśmy je wspólnie! 31 maja Radiowy Dom Kultury przenosimy do Krakowa!

W kolejnym odcinku Muzyczego Przewodnika 3 raz jeszcze wraciliśmy do Oskara Kolberga! Wszystko o obchodach roku Oskara Kolberga można znaleźć TU.

na FB jesteśmy 24/7

Zapraszamy do słuchania "Radiowego Domu Kultury" w każdą sobotę między 12.00 a 14.00.

szydłowska&obszańska&nogaś

Czytaj także

Nasz dom bardzo muzyczny!

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2014 11:42
W ostatnich tygodniach utrzymywaliśmy tempo najwyższe. Dzisiaj nieco wolniej, dzisiaj prawdziwa wolna sobota!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Janowska: Gwarancje Kultury to przepustka

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2014 16:30
11 kwietnia 2014 r. po raz dziewiąty już TVP Kultura podczas uroczystej gali wręczy swoje nagrody - Gwarancje Kultury. To rokrocznie dobra okazja, by chociaż na moment przyjrzeć się temu, jaki jest stan polskiej kultury i sztuki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Syreny!

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2014 13:26
Piękna wiosna za oknem! U nas stalowe domy, Kolberg, Rolke, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, CSW Toruń i Gwarancje TVP Kultura!
rozwiń zwiń