X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Media i Sztuka", czyli festiwal rozmowy

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2014 14:48
- Pomysł na początku wydawał się ryzykowny, bo zależało nam na tym, by w Darłowie spotykali się ludzie mający coś do powiedzenia. Chcieliśmy, żeby to nie był festiwal ryby, ani makreli ani flądry, ale festiwal rozmowy - opowiadała w Trójce Ewa Winnicka.
Audio
  • Ewa Winnicka i Cezary Łazarewicz o festiwalu "Media i sztuka" (Radiowy Dom Kultury/ Trójka)
Festiwal Media i sztuka to spotkania z artystami, dziennikarzami sportowcami i nie tylko
Festiwal "Media i sztuka" to spotkania z artystami, dziennikarzami sportowcami i nie tylko Foto: mat. prom. Darlowo.pl/ Tomasz Keler

Festiwal "Media i Sztuka" (10-13 lipca) to w sumie cztery dni spotkań na żywo ze znakomitymi postaciami mediów, sztuki i sportu. Na plenerowej estradzie przy latarni morskiej prezentacje muzyczne: konkurs dla debiutantów o "Bursztynowy Mikrofon" i występy gwiazd. Wszystko to w scenerii lipcowej plaży.

Co ważne, zapraszani goście nie są odgradzani od publiczności i uczestników wydarzenia. Każdy może z nimi porozmawiać, wziąć autograf czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Tegoroczna edycja to już trzecia z kolei wakacyjna wizyta Trójki na darłowskim festiwalu, który co roku może pochwalić się ambitnym programem i listą wybitnych gości. Mocną stroną imprezy jest znakomita publiczność, która chętnie i tłumnie uczestniczy w koncertach, projekcjach filmowych, spektaklach teatralnych, warsztatach, happeningach i spotkaniach z artystami. Dlatego Trójka świetnie czuje się w Darłowie, dokąd - tradycyjnie już - wysyła mocną dziennikarską ekipę.

Dzień z Trójką w Darłowie - dzień pełen atrakcji!

A jak to wszystko się zaczęło? - Cztery lata temu z Ewą Winnicką wymyśliliśmy taką formułę letnich spotkań w Darłowie. Wtedy to było jednak spore ryzyko. Na szczęście przyjechali dziennikarze, artyści i zobaczyli, że to jest coś interesującego - mówił w "Radiowym Domu Kultury" Cezary Łazarewicz.

Na czym polegało ryzyko? Chodziło o formułę wydarzenia. - Bo my chcieliśmy rozmawiać. Nie chodziło o zabawę na plaży, tylko o rozmowę z ludźmi, którzy naszym zdaniem mają coś do powiedzenia. Chcieliśmy, żeby to nie był festiwal ryby, ani makreli ani flądry, ale festiwal rozmowy. Nasz strach okazał się niepotrzebny, bo wyszło na to, że ludzie naprawdę chcą rozmawiać i chcą słuchać rozmów - dodała Ewa Winnicka.

Więcej o festiwalu usłyszeć można w nagraniu rozmowy, którą przeprowadzili Agnieszka Szydłowska i Michał Nogaś. Zapraszamy.

Audycja "Radiowy Dom Kultury" w Trójce w każdą sobotę od 12.00 do 14.00

(ei, mk)