X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Portishead, Sopot, goście...

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2014 10:24
Artloop Festival w słonecznym Sopocie - goście, goście! To był bardzo towarzyski "Radiowy Dom Kultury"!
Audio
  • Portishead, Sopot, goście... (Radiowy Dom Kultury/ Trójka)
Zespół Portishead
Zespół PortisheadFoto: mat. pro./ www.artloop.pl

Byliśmy w Sopocie, gdzie do niedzieli trwa Artloop Festival 2014. To trzecia edycja festiwalu, który łączy ze sobą różne dziedziny sztuki, wychodzi z działaniami w miasto, a nawet do Opery Leśnej! Cały czas przeżywam pierwszą wizytę w tym historycznym miejscu! Wczoraj odbyły się tam koncerty Skalpela i Portishead. Oba znakomite!

Sobotnią audycję nadaliśmy z Państwowej Galerii Sztuki, z widokiem na Plac Przyjaciół Sopotu - nie tylko dlatego - odwiedziło nas wielu fantastycznych gości! Była Lena Dula, która o Artloopie wie wszystko, była Elżbieta Jabłońska, która poprowadzi na festiwalu "Ćwiczenia z zaniechania" oraz Janek Simon, który w Willi Bergera otworzył "Gabinet Doktora Janka".

Wpadła do nas Iwona Zając - sprawdziliśmy co u niej plus zaprosiliśmy na spotkanie w ramach "Wędrującej biblioteki". To wystawa, którą można oglądać od 13 września w Gdańskiej Galerii Güntera Grassa, wśród zaproszonych artystów są Honza Zamojski, Zbigniew Rybczyński czy Michał Szlaga. Spotkanie z Iwoną Ząjąc 25 września. A Michał Szlaga, mieszkaniec i kronikarz Stoczni Gdańskiej odwiedził nas TUŻ przed wypłynięciem w rejs z Tomkiem Kopcewiczem. Efekty tej artystycznej Odysei mają być pokazane w Państwowej Galerii Sztuki właśnie.

Anna Dudzińska zabrała nas do świeżo otwartej siedziby Europejskiego Centrum Solidarności!

Nie zapominamy o innych miejscach w Polsce. Agnieszka Obszańska w telefonicznym skrócie zaprosiła do Piaseczna na "Festiwal Piosenki Dołującej", do Cieszyna na "Materię 2.0" w Galerii Szarej i przypominała o Objazdowym Festiwalu Filmowym WATCH DOCS w Bieszczadach. Zaprosiła także do warszawskiej Królikarni na targi designu "Wzory w Ogrodzie". Wojtek Włodarczyk przygotował dla nas kolejny odcinek muzycznego przewodnika. A za tydzień nadajemy z Krakowa! Już dzisiaj mamy kolejne zaproszenia na festiwal Sacrum Profanum 2014.

Na FB 24/7.

do usłyszenia!

Szydłowska& Obszańska (pan Michał bardzo daleko)

Czytaj także

Klub Non-Stop, czyli co okrutnie irytowało mieszczan

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2014 18:09
Sopocki Non-Stop, czyli klub muzyczny na świeżym powietrzu. - Został założony w 1961 roku przez Franciszka Walickiego. Nad kręgiem tanecznym, zbitym z desek, rozciągała się plandeka. To tu grały legendarne zespoły młodzieżowe tamtych czasów - opowiada gość audycji "Trójkowy wehikuł czasu" Marcin Jacobson.
rozwiń zwiń