X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Filip Berkowicz o Sacrum Profanum: festiwal powinien ewoluować

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2014 18:34
- Po wielu latach poszukiwań, testowania różnych formuł, mamy nowe otwarcie - mówi Filip Berkowicz, dyrektor festiwalu Sacrum Profanum. W niedzielę (14 września) rozpoczyna się dwunasta edycja tej krakowskiej imprezy.
Audio
  • Filip Berkowicz o Sacrum Profanum: festiwal powinien ewoluować (Radiowy dom kultury/Trójka)
Amerykański kompozytor Philip Glass
Amerykański kompozytor Philip GlassFoto: PAP/CTK/Jaroslav Ozana

- Uważam, że festiwal powinien ewoluować, powinien się zmieniać. Sacrum Profanum nie jest projektem, który można przyłożyć do pewnego schematu i cały czas operować w ramach tych samych założeń. Patrząc na sprzedaż biletów, mogę powiedzieć, że ta formuła się sprawdziła. Większość biletów została wyprzedana - dodaje gość Filip Berkowicz.

Podczas 12. edycji Festiwalu Sacrum Profanum (14-20 września 2014) wystąpią m.in. ojciec amerykańskiego minimalizmu - Philip Glass, awangardowa artystka - Laurie Anderson, gitarzysta Sonic Youth - Lee Ranaldo i Squarepusher

W programie ponadto obejmująca trzy koncerty rezydencja słynnego Kronos Quartet. Do Krakowa przyjadą także najlepsi wykonawcy muzyki współczesnej - London Sinfonietta - oraz niemal stali goście festiwalu - Alarm Will Sound i Bang on a Can All-Stars. Na finał ekskluzywna, jednorazowa impreza - 25. rocznica założenia wytwórni Warp, którą świętować będziemy razem z Autechre, Battles, Hudson Mohawke i LFO.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, którą przeprowadziła Agnieszka Szydłowska!

"Radiowy dom kultury" na antenie Trójki w soboty od 12.05 do 14.00.

(mat. prasowe/mk)

Czytaj także

Berkowicz o Sacrum Profanum: nie interesuje nas samoograniczanie

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2014 13:00
- Zacieramy granice pomiędzy tym, co klasyczne, a tym, co nowe, muzyką rozrywkową i alternatywną. Praca nad programem imprezy z tej perspektywy wygląda jak ciągła operacja na żywym organizmie - mówił w Dwójce Filip Berkowicz, dyrektor artystyczny Sacrum Profanum.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sacrum Profanum i brzmienie uwięzionych elektronów

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2014 11:43
12. edycja sławnego krakowskiego festiwalu zostanie zdominowana przez Kronos Quartet, który zaprezentuje m.in. swój kosmiczny utwór "Sun Rings" - Będziemy celebrować 40-lecie założenia tego zespołu – mówił w "Poranku Dwójki" dyrektor artystyczny Sacrum Profanum Filip Berkowicz.
rozwiń zwiń