X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podsumowanie roku 2014!

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2015 11:21
Ogłaszamy wyniki naszego plebiscytu podsumowującego rok 2014 oraz przedstawiamy Kulturystę Roku 2014. Chcemy także przypomnieć kilka (z kilkudziesięciu) omawianych przez nas w ubiegłym roku wydarzeń.
Podsumowanie roku 2014

Plan na dzisiaj jest bardzo napięty! Po pierwsze, wyniki naszego Plebiscytu! Głosy naszych słuchaczy zostały skrupulatnie policzone. Po drugie, Kulturysta Roku 2014. Ogłaszamy zwycięzcę wyłonionego przez Instruktorów Radiowego Domu Kultury.

<<<Posłuchaj całej audycji>>>

Chcemy także przypomnieć kilka wydarzeń, które omawialiśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Raz jeszcze wyruszymy na rejs Kanałem Gliwickim, otworzymy album "Polska w podróży" Zofii Chomętowskiej. Wrócimy do Kurówka, wrócimy do Turcji. Odwiedzimy Muzeum Sztuki Nowoczesnej w New Delhi. Zatrzymamy się w nowej siedzibie Cricoteki, a do tego przypomnimy postać Teresy Żarnower. Przeniesiemy się na festiwal Open'er 2014, a nasze festiwalowe studio odwiedzi Jack White!

na FB jesteśmy 24/7!

szydłowska&obszańska&nogaś

Zobacz więcej na temat: KULTURA Kulturysta SZTUKA