X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kultura i Sztuka

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2015 11:31
- Wszystkie społeczeństwa nowoczesne opierają się na nauce i kulturze - mówił Zygmunt Miłoszewski w rozmowie z nami.
Audio
Fragment pracy Abrahama Cruzvillegasa
Fragment pracy Abrahama CruzvillegasaFoto: mat. promocyjne

Rozpoczęliśmy - podobnie jak przed tygodniem - od poleceń każdego z instruktorów "Radiowego domu kultury". Michał Nogaś przypomniał o książce "Oczy skóry" autorstwa fińskiego architekta Juhani Pallasmaa, Agnieszka Obszańska wybrała wystawę Anny Zaradny "Rekonstrukcja" w galerii Starter w Warszawie, Agnieszka Szydłowska zaprosiła fotografów do wzięcia udziału w projekcie Migawki 2015.

- Wszystkie społeczeństwa nowoczesne opierają się na nauce i kulturze - mówił laureat naszego Plebiscytu Zygmunt Miłoszewski w rozmowie z Michałem Nogasiem. Pisarz doceniony przez naszych słuchaczy za wydaną w roku 2014 powieść "Gniew", będzie naszym gościem w dwóch kolejnych wydaniach "Radiowego domu kultury". W tym tygodniu o kondycji kultury w Polsce i byciu pisarzem - biznesmenem, za tydzień o pożegnaniu z kryminałem, planach literackich i Polsce, która wyłania się z książek Miłoszewskiego.

W telefonicznym skrócie zajrzeliśmy dzisiaj do Lublina, Nowego Sącza i Zielonej Góry.

Byliśmy też w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie! Nowy Rok to nowe otwarcie dla tej placówki, która ma nowego dyrektora! A właściwie dyrektorkę - została nią (jeszcze w październiku) Małgorzata Ludwisiak. Trzymamy kciuki za instytucję, która przeżywała w ostatnim czasie kryzys. - Istotne jest poszukiwanie tego, co nas łączy - deklarowała Małgorzata Ludwisiak w rozmowie z Agnieszką Obszańską.

Zwiedziliśmy także wystawę meksykańskiego artysty Abrahama Cruzvillegasa "Autodestrucción6" w Gdańskiej Galerii Miejskiej - wspólnie z Patrycją Ryłko - kuratorką. Nas odwiedził zespół Rebeka, przed jutrzejszym koncertem w warszawskim klubie Basen. Przypominamy - podczas tego wieczoru debiutancki koncert zagrają RYSY!
Na FB jesteśmy 24/7

szydłowska&obszańska&nogaś

Czytaj także

Kulturyści 2014 - znamy nominowanych!

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2014 15:00
Kulturysta Roku wybierany jest przez dziennikarzy Trójki. To honorowy tytuł, który przyznajemy osobom toczącym codzienną walkę o dostęp do kultury dla… wszystkich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulturysta Roku 2014 i upadek Stoczni Gdańskiej

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2015 16:00
Gościem programu był Michał Szlaga - nasz Kulturysta Roku 2014. Zadaliśmy mu podstawowe pytania. Skąd się wziął i dlaczego tyle czasu poświęcił Stoczni Gdańskiej?
rozwiń zwiń