X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nadchodzą Kulturyści Roku!

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2015 11:40
To jeden z naszych ulubionych dni w roku! Przedstawiliśmy kandydatów do honorowego tytułu Kulturysta Roku.
Nadchodzi Kulturysta
Nadchodzi Kulturysta!Foto: Jarema Drogowski

Kulturysta Roku to honorowy tytuł przyznawany przez Instruktorów Radiowego Domu Kultury osobom, których działania na polu (szeroko rozumianej) kultury służą nam wszystkim.

Potrzeba takiego wyróżnienia pojawiła się podczas prac nad przygotowywanym przez nas co roku Plebiscytem. Zauważyliśmy, jak wiele wspaniałych, unikalnych działań jest możliwych wyłącznie dzięki oddanej pracy "siłaczy". To ludzie, którzy poza głównym nurtem dotacji czy instytucji zarażają swoją pasją innych. Do tej pory tytuł Kulturysty Roku przyznaliśmy Cecyli Malik, Honzie Zamojskiemu, Danielowi Rycharskiemu, Monice Wolańskiej i Michałowi Szladze.

Tu można posłuchać pierwszej godziny audycji >>>

Dzisiaj przedstawiliśmy pięciu wspaniałych roku 2015... Komu z nominowanych przyznamy tytuł Kulturysty? Ujawnimy to na początku 2016 roku, ale każdy z nominowanych jest dla nas równie ważny!

Tu można posłuchać drugiej godziny audycji >>>

Co poza tym? Tradycyjnie - polecaliśmy! Agnieszka Szydłowska koncert, na którym zagrają Nguyen Le i Ngo Hong Qang. Michał Nogaś wybrał książkę "Urbanistyka", klasyczną pozycję Le Corbusiera. Po raz pierwszy była wydana w 1925 roku. Agnieszka Obszańska wybrała wystawę Cecyli Malik (przypadek?!) zatytułowaną "Ogród".

W telefonicznym skrócie przemknęliśmy dziś przez Cieszyn, Tarnów i Toruń.

Opowiedzieliśmy także o pierwszej edycji festiwalu filmowego Zabytkomania.

na FB 24/7

szydłowska&obszańska&nogaś