X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Miasto Archipelag: półmetek, zmiany i plany

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2016 13:22
- Projekt się rozwinął. Daliśmy się mu ponieść - mówi w radiowej Trójce Filip Springer, autor przedsięwzięcia Miasto Archipelag, dokumentującego życie Polaków w byłych miastach wojewódzkich.
Audio
  • Rozmowa Michała Nogasia z Filipem Springerem o projekcie Miasto Archipelag (Radiowy Dom Kultury/Trójka)
Polska w obiektywie Filipa Springera
Polska w obiektywie Filipa SpringeraFoto: Filip Springer

Filip Springer odpowiada na naszej antenie na pytanie o to, jak jest w Mieście Archipelag. - Jest bardzo różnorodnie i bardzo męcząco. Jest też arcyciekawie. Tysiąc razy bardziej, niż się spodziewałem - przyznaje.

Czytaj dalej
Filip Springer 1200.jpg
Miasto Archipelag: start

- Kiedy zaczynaliśmy projekt, chodziło nam o to, żeby opowiadać o byłych miastach wojewódzkich w sposób pozbawiony stereotypów, żeby nie mówić już, że w Suwałkach jest zimno, a Wałbrzych to biedaszyby - wspomina gość Trójki i przyznaje, że w trakcie realizacji projektu jego cel zaczął się zmieniać.

W rozmowie z Michałem Nogasiem Filip Springer tłumaczy, jak ewoluowało jego myślenie o Mieście Archipelag, i mówi, co najbardziej zaskoczyło go podczas podróży po Polsce. Zdradza też, co zasmuca go w odwiedzanych miastach, i opowiada o pociągu, który kursuje, a mimo to… nie istnieje.

<<<Miasto Archipelag - posłuchaj wszystkich odcinków cyklu>>>

Miasto Archipelag to dokumentalny eksperyment wykorzystujący internet i media społecznościowe. Jego kulminacją będzie publikacja reporterskiej książki, której powstawanie wszyscy mogą śledzić na miastoarchipelag.

***

Tytuł audycji: Radiowy dom kultury
Prowadzi: Michał Nogaś
Gość: Filip Springer (reporter, pisarz)
Data emisji: 2.01.2016
Godzina emisji: 12.32

iwo/ei

 

Czytaj także

Miasto Archipelag: Krosno i Skierniewice

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2015 20:20
Mija trzeci tydzień podróży Filipa Springera po byłych miastach wojewódzkich. Dziś pisarz i fotografik opowiada nam o swoich doświadczeniach związanych z pobytem w Krośnie i Skierniewicach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miasto Archipelag: Suwałki, Łomża, Ostrołęka

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2015 12:50
Filip Springer kontynuuje swój objazd po Polsce. Podróż do Łomży podczas Dnia Wszystkich Świętych uświadomiła mu pewną "gigantyczną lukę, jaka powstała po wojnie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miasto Archipelag: Koszalin i Słupsk

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2015 20:00
Filip Springer zdaje nam kolejną relację ze swojej podróży po Polsce. Tym razem opowiada o dwóch miastach położnych blisko morza - Koszalinie i Słupsku.
rozwiń zwiń