X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kto został Kulturystą Roku 2015? Zapadł werdykt!

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2016 18:00
Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska i Michał Nogaś - trzyosobowe jury "Radiowego Domu Kultury" - ogłosili, kto został Kulturystą Roku 2015. Nagroda trafia do rąk Iwony Furmańczyk!
Audio
  • Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska, Michał Nogaś przedstawiają wyniki plebiscytu Kulturysta Roku 2015 (Radiowy Dom Kultury/Trójka)
Iwona Furmańczyk - Kulturystka Roku 2015
Iwona Furmańczyk - Kulturystka Roku 2015Foto: archiwum prywatne

Za co nasi jurorzy przyznali nagrodę właśnie Iwonie Furmańczyk? Za to, że od lat przemierza ziemię świętokrzyską wzdłuż i wszerz, by odnaleźć śpiewaków i muzykantów, dokumentować i odtwarzać zapomniane obrzędy tamtejszej wsi; za zainicjowanie i współtworzenie - z mieszkańcami Ciekot i okolic - Kusoków Świętokrzyskich kończących czas karnawału; za przypominanie tego, co dziedziczymy po przodkach, za przywracanie - miejscom i ludziom - ich tożsamości i należnej im godności.

Laureatka nagrody w rozmowie z prowadzącymi audycję nie kryła ogromnego wzruszenia. - Serce strasznie mocno mi bije. Bardzo serdecznie wam dziękuję, przede wszystkim za wrażliwość, która pozwala sięgać wam poza granice dużych miast - powiedziała. Iwona Furmańczyk mówiła także o kilkuset osobach, które wraz z nią będą cieszyć się z nagrody, i całkiem przypadkiem zdradziła, jak jest nazywana przez ludzi, którzy dostrzegają jej pracę.

 Oto lista wszystkich nominowanych do nagrody Kulturysta Roku 2015.

***

Tytuł audycji: Radiowy Dom Kultury  
Prowadzi: Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska, Michał Nogaś   
Data emisji: 9.01.2016  
Godzina emisji: 13.44

iwo/fbi

Czytaj także

Znamy zwycięzców Plebiscytu Radiowego Domu Kultury!

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2016 13:45
Słuchacze zdecydowali! Wybrali zwycięzców plebiscytu podsumowującego rok 2015 w trzech kategoriach: najlepsza książka, najlepsza płyta i najciekawsze wydarzenie kulturalne. Trójka laureatów to Magdalena Grzebałkowska, Taco Hemingway oraz Miuosh, Jimek i NOSPR.
rozwiń zwiń