X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Każdy może być superbohaterem!

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2017 11:00
Superbohater - Sasnal - Fotofestiwal - Syrena herbem twym zwodnicza - Talenty Trójki - Starzyński - Tauron Nowa Muzyka
Przemarsz Superbohaterów podczas 7. Międzygalaktycznego Zlotu Superbohaterów w Bytomiu
Przemarsz Superbohaterów podczas 7. Międzygalaktycznego Zlotu Superbohaterów w BytomiuFoto: PAP/Andrzej Grygiel

Zaczynamy, polecamy. Agnieszka Obszańska zakłada błyszczącą pelerynę i poleca 9. Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów, czyli Festiwal Dziwnie Fajne -  tym razem nie w Bytomiu, a w Katowicach! To oddolna, społeczna inicjatywa angażująca społeczność lokalną i wielowątkowe przedsięwzięcie, na które składają się: Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów, Przemarsz Superbohaterów,  Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów, koncerty, warsztaty. Przede wszystkim jednak to spotkanie ludzi pozytywnie zakręconych i żelazna zasada "każdy może być Superbohaterem, wystarczy tylko chcieć"! Wydarzenie zapowiada Superbohater Jakub Wesołowski.

Tu można posłuchać pierwszej godziny audycji z 3.06 >>>

Tu można posłuchać drugiej godziny audycji z 3.06 >>>

Agnieszka Szydłowska kusi jak tylko syreny potrafią... W towarzystwie Michała Pepola. Poważne zaproszenie brzmi: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza 8 czerwca (czwartek) o godzinie 20:30 i 9 czerwca (piątek) o godzinie 21:30 na inspirowany wystawą "Syrena herbem twym zwodnicza" i nowelą Franza Kafki "Milczenie syren". Koncert w wykonaniu Magdaleny Cieleckiej i Michała Pepola.

large_sasnal-01_RGB.jpg

Wracamy do radiowego serialu, którego bohaterem jest Wilhelm Sasnal. Wszystko za sprawą wywiadu-rzeki "15 stuleci". Za nami muzyka, koncerty, nauka języka angielskiego, okładki płyt, czytanie malarstwa a także silna relacja jaka (czasami) zachodzi między malarzem, obrazem i publicznością. Dzisiaj społeczeństwo i czas.

Znamy już nazwiska finalistów naszego konkursu Talenty Trójki w kategorii Sztuki Wizualne. Dziś oficjalnie ogłaszamy, że w finale znaleźli się: Diana Lelonek, Maciej Cholewa i Martyna Czech. Tak zdecydowało jury w składzie: Magdalena Frankowska, Jarosław Suchan, Anna Konik, Adrian Kolarczyk i Agnieszka Obszańska. Gratulujemy, a zwycięzcę poznamy na uroczystej gali Talentów Trójki już 12 czerwca. Tymczasem przedstawiamy naszych finalistów. Jako pierwsza opowiada o sobie Martyna Czech.

Zaglądamy do Łodzi, bo po Krakowie na naszej fotograficzno-festiwalowej mapie tradycyjnie już przeskakujemy na FOTOFESTIWAL. To już 16. edycja Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi, tym razem pod hasłem "CAN YOU IMAGINE? / DASZ WIARĘ?". To zaproszenie do wszechświatów, w których łatwo się zgubić, jeśli choć na chwilę straci się czujność, i na spotkanie z artystami, którzy naszą wyobraźnię wystawią na próbę! Wśród nich m.in. Joan Fontcuberta, Augustin Rebetez, Noémie Goudal, Martin Kollar czy Rafał Milach. O festiwalu opowiada nam Marta Szymańska, a my zapraszamy do Łodzi!

a7bee18144.jpg

Michał Margański zabiera nas do świata festiwalu Tauron Nowa Muzyka. W ramach przygotowań rozmawiamy dzisiaj o jazzie. W sposób właściwy nam i festiwalowi zderzamy nieoczywiste... Między innymi z Wojtkiem Mazolewskim i Marcinem Wasilewskim.

Z Katarzyną Cygler odwiedzamy Niezależną Scenę Młodych. Jan Niebudek wraca do książki "Sanator". Grzegorz Piątek, autor książki i laureat Nagrody Literackiej M.St. Warszawy. Mamy książki!

na FB 24/7

do usłyszenia!

szydłowska&obszańska

niebudek&margański

***

Tytuł audycji: Radiowy dom kultury
Autorzy: Agnieszka SzydłowskaAgnieszka Obszańska, Michał Margański, Jan Niebudek
Data emisji: 3.06.2017
Godzina emisji: 12.08

iwo

Czytaj także

Się dzieje...

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2017 14:00
Kino na Granicy - Zielona Szkoła - Muzykodrom - John Coltrane - NowOsiecka - Tarnowska Nagroda Filmowa.
rozwiń zwiń