Miesiąc fotografii 2010!

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2010 13:00
Może nie będziemy oryginalni, może znów powiemy to samo, może trudno w to uwierzyć, ale... TAK! Znowu wielkie TAK! dla Miesiąca Fotografii w Krakowie!
Miesiąc fotografii 2010

Może nie będziemy oryginalni, może znów powiemy to samo, może trudno w to uwierzyć, ale... TAK! Znowu wielkie TAK! dla Miesiąca Fotografii w Krakowie!

''Zaczęła się właśnie jego kolejna edycja, a - ku naszej dumie i radości - trzecia pod patronatem Trójki! Nie może więc być inaczej, tradycyjnie o tej porze roku zapraszamy na Kazimierz!

W tym roku podglądamy/oglądamy Wielką Brytanię.

Prawdziwe szaleństwo, nie tylko dla miłośników znakomitych zdjęć, rozpoczęło się wczoraj. Będziemy o tym opowiadać, prześledzimy najciekawsze wystawy weekendu otwarcia, zapowiemy kolejne, spotkamy odpowiedzialnych za całe zamieszanie - będzie u nas dyrekcja: Agnieszka Kozak, Tomek Gutkowski, Karol Hordziej, a Piotrek Lelek opowie o jednej z prezentacji (na krakowskim Rynku).

No, ale to nie wszystko...

 

''

MF to również cała masa wydarzeń towarzyszących - prezentacje multimedialne, dyskusje, panele, koncerty, akcje specjalne. Spotkania.

W naszym studiu na Kazimierzu pojawią się więc też, odpowiedzialni za sekcję ShowOff, Michał Janica i Jacek Poremba.

MF 2010 będziemy śledzić także po naszym wyjeździe stąd, a powrócimy na zamknięcie, w ostatni weekend maja, by przerozmawiać i podsumować to wszystko, co się wydarzyło.

www.photomonth.com - odwiedzajcie, śledźcie, zachwycajcie się!Kraków Kraków Kraków miejscem spotkań.

''

Poza MF spotkamy również dwie szalone dziewczyny z Krakowa! 

Monikę Drożyńską śledzimy od lat. A to szyła dom kultury (przez co stała nam się tak wyjątkowo bliska), a to wykonała i sprzedawała w krakowskich 'Delikatesach' szalik na metry.

Co u niej słychać? Zapytamy w tym wydaniu, będzie z nami na Kazimierzu.

 

 

''

No i jest jeszcze Cecylia. Cecylia Malik, którą dopiero bliżej poznamy, bo bardzo chcemy. Bo pięknie maluje i rozpoczęła fantastyczny projekt z... drzewami :)

 

kraków kazimierz kultura!

 

 

zapraszamy od 13-tej (w barace)
szydłowska --- obszańska --- nogaś
rdk@polskieradio.pl

 Aha, PS!!!

''

Zostały niecałe dwa miesiące. Zaczynamy spotkania z Opener'em. Na razie na spokojnie. Ale to nie oznacza wcale, że nie będzie karnetów.

PIERWSZY DWUOSOBOWY u nas do wzięcia dziś! Szykujcie głowy i bądźcie czujni!


Zobacz więcej na temat: Kraków Wielka Brytania

Czytaj także

50. Krakowski Festiwal Filmowy

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2010 11:17
Krakowski Festiwal Filmowy ma już 50 lat. od 31 maja do 6 czerwca o konkursowe laury powalczą między innymi takie kraje jak Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk, Argentyna, Brazylia, Australia. Singapur, Kambodża, a także większość krajów europejskich. Festiwalowe nagrody to Złoty Róg w międzynarodowym konkursie filmów dokumentalnych, Złoty Smok w międzynarodowym konkursie filmów krótkometrażowych i Złoty Lajkonik w konkursie polskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łap karnet na Openera w Trójce !

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2010 23:38
Jak co roku słuchacze Trójki maja szansę by stać się posiadaczami karnetów na festiwal Opener i wziąć udział w największym wydarzeniu muzycznym w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miesiąc fotografii w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2010 12:29
Klasyczna i współczesna fotografia z Wielkiej Brytanii będzie w tym roku głównym tematem Miesiąca Fotografii w Krakowie. Oficjalne otwarcie festiwalu zaplanowano wprawdzie na piątek, 7 maja, ale już dziś wieczorem - na krakowskim Kazimierzu - rozpocznie się prezentacja Sekcji Show OFF, będąca okazją do promocji młodych autorów.
rozwiń zwiń